reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
Skończyłam dzisiaj ślimaka, bo do skarpetek nie mam cierpliwości...
 

Załączniki

  • 02022013506.jpg
    02022013506.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 134
  • 02022013507.jpg
    02022013507.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 132
Gnideczko ale bombowy :-D rewelacja :tak:

Ja dzisiaj skończyłam karuzelkę. Sama karuzela z odzysku, na której wisiały wstrętne clowny ble. Teraz wiszą ptaszko - kurki :-D

2013-02-02 22.27.41.jpg
 
O kurczę, piękne to wszystko. Widzę, że i w Was macierzyństwo obudziło potrzebę tworzenia :)


Jestem styczniówką 2012 :) - choć Polcia postanowiła olać kalendarz i urodziła się już w grudniu 2011. Serdecznie Wam gratuluję i mam nadzieję, że ostatnie tygodnie mijają w miarę spokojnie, a tym rozpakowanym gratuluję do kwadratu!


Chciałam Wam zaproponować ręcznie robione czapeczki i rekwizyty do sesji fotograficznych. Wszystko jest ręcznie robione przeze mnie - od wyboru najlepszej jakościowo przędzy, kolorów, przez opracowanie wzoru i wykonanie. Moje prace znajdziecie m.in. na http://www.facebook.com/DzierganePoGodzinach
Króluje styl retro, inspirowany naturą i kolorami ziemi, dziergam tylko ze świetnej jakości naturalnej przędzy. Czapeczki są super na pierwsze sesje foto, ale mogą być też noszone "na codzień".
Zapraszam do polubienia mojej strony na FB - prawie codziennie pojawia się tam coś nowego!
Po szczegóły zapraszam na prive'a.

Ewa
 
Aby umilić sobie czas do porodu machnęlam małe bolereczko. Na tyle tylko mi starczyło włóczki, ciekawe czy nasza gwiazda się w to wciśnie hihi

2013-02-12 12.13.35.jpg
 
Smoniczka - cudo!!! ja robię skarpetki. tylko to takie niewygodne takie dziubanie, że puki co mam tylko jedną skarpetkę a z drugiej to tylko ściągacz :p ale może skończę dziś lub jutro.
 
a to i ja się pochwalę moim (chyba już ostatnim przed porodem) dziełem dla Robercika. Wykorzystałam trochę elementów ze starej zabawki typu dzwoneczek, lusterko itp. ale większość szyta od podstaw :-) ma szeleszczące uszka, dzwoneczek w głowie i piszczące coś w tym fioletowym listku w żółte kwiatki...taka edukacyjna zabaweczka...mam nadzieję, że krówka się mojemu synkowi spodoba :-):-)

moja krówka.jpg
 
reklama
Do góry