reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
Kolejny udzierg :-) mimo, że ręce mi drętwieją nie mogę się opanować od dziergania :-D
Dzisiaj prezentuję czapusię :tak: wydaje się duża, ale wcale taka nie jest. A i kolor przekłamany bo w naturze jest pomarańczowa a nie żółta :-p

2013-02-15 23.00.03.jpg
 
Gnideczko szydełkiem. Przyznam, że nadłubałam się jak głupia i zeszło mi z tydzień, ale z efektu jestem jak najbardziej zadowolona :tak:

A pochwal się skarpeteczkami :tak::-)
 
Smoniczka - miałam pytać jakiej włóczki Ty używasz? Bo ja na początku swojej twórczości nakupiłam bez wiedzy same akrylowe, potem dokupiłam (już w pełni świadoma) kilka bawełnianych no i cholera teraz musze z tych akrylowych kombinować a są okropne!!! Jeszcze do robienia na drutach nie są złe, ale na szydełku to totalne badziewie. rozwarstwiają mi się i wychodzą takie poplątanie dziady. Z bawełnianych idą fajnie, bo włóczka jest bardziej zwarta, a akryl to taki rozlazły szajs... chciałam zrobić kocyk podobny jak Ty zrobiłaś, ale o akrylowym moge pomazyć, chociaż przyjemny w dotyku i nie drapie.
A skarpetki wrzucę jak zrobię sweterek, bo mi się najnormalniej w świecie nie chce cykać jednego zdjęcia :-D
 
Gnidka ja właśnie też dziergam z akrylowych (niestety), ale to tylko dlatego, że mam ich od groma bo mi kiedyś mama dała i szkoda mi wyrzucić, najbardziej mnie denerwuje, że skrzypi to na drutach niemiłosiernie :wściekła/y:
Są specjalne włóczki na wyroby dziecięce (pewnie je widziałaś) ja osobiście jeszcze takich nie kupowałam bo chciałam wykończyć zapasy.

Włóczką, którą specjalnie kupiłam była ta na cieniowany kocyk (ten wzór fali) Dokładnie ta: https://www.e-dziewiarka.pl/index.p...art&page=shop.browse&category_id=287&Itemid=2
 
reklama
mikrofibra?? masz porównanie do bawełnianej włóczki? widzisz jakąś różnicę?
Sówkę też zrobiłaś z akrylu?
 
Do góry