reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
mamusia cudne te torty!! robisz na zamówienie? :-D bo w razie czego będę wiedziała to kogo się zgłaszać :-D w końcu do Ciebie to akurat w Pl mam blisko hehe

***********
sylwia - takie koszyczki robię czasami... są pracochłonne, ale efekt super. są z papieru :)

CIMG5859.jpgCIMG5862.jpg
 
Ostatnia edycja:
MamusiaM przepiękne i już... aż żal d*** ściska że samemu sie nie umie;)
Gosia śliczne koszyczki, u mnie czeka partia poskręcanych rurek tylko nie mam sie jak zabrać do plecienia...
 
MamusiaM torty rewelacja, gratuluję talentu.

Ja też trochę plotłam z papieru, mam kilka gotowych koszyczków, które czekają na malowanie.
Gosia podoba mi się ten z wieczkiem:-)
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa co do mojej pracy z torcikami :-)

Gosia - spoko, da się zrobić, ale to chyba juz po ciąży, bo ostatnio nie mogłam sama rozwałkować masy cukrowej. Zasapałam się nieziemsko ;-) Mężuś musiał wkroczyć do akcji :-D
Bardzo podobają mi się Twoje koszyczki :tak::tak::tak: Gdybym nie wiedziała, za nic w świecie nie powiedziałabym, że są papierowe.
 
dziewczyny wspaniałe cudeńka! ja niestety nie umiem robić nic takiego:( jestem manualne beztalencie tak że wam zazdroszczę :) a na te torciki to az slinka cieknie...
 
MamusiaM ale cuda. Aż szkoda jeść takie śliczne. Ja lubię tez takie ręczne robótki- ale jedyne to mi wychodziło były paznokcie :)
 
Chciałbym się pochwalić efektem z dzisiejszych warsztatów filcowania na mokro. Miała być broszka, ale trochę mi to duże wyszło:-)
 

Załączniki

  • DSCN2886.jpg
    DSCN2886.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Do góry