reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uzdolnione mamuśki - biżuteria, hafty, szydełko, rysunki itd! chwamy się :)

reklama
a ja bym chciala bardzo zapytac 'szydelkowe' mamusie jakie te rzeczy sa po zrobieniu? czy sa miekkie w dotyku czy raczej twarde? mi sie szydelko kojarzy z supelkami i nie za gruba wloczka i najchetniej 'pomacalabym' te wasze dziela :-) podziwiam wasze arcydziela bo jestem niezbyt uzdolniona manualnie a do tego ze slomianym zapalem :-)
 
Deizzi piękny kocyk się zapowiada :-)

Annie22 według mnie dzianinka zrobiona na drutach jest bardziej miękka i lejąca (mój kocyk jest na drutach) Moje wyroby szydełkowe zawsze wychodzą dosyć sztywne, ale może dlatego, że dosyć ciasno robię. Ale po dłuższym użytkowaniu wszystko jest ok i milusie:-)
 
a ja bym chciala bardzo zapytac 'szydelkowe' mamusie jakie te rzeczy sa po zrobieniu? czy sa miekkie w dotyku czy raczej twarde? mi sie szydelko kojarzy z supelkami i nie za gruba wloczka i najchetniej 'pomacalabym' te wasze dziela :-) podziwiam wasze arcydziela bo jestem niezbyt uzdolniona manualnie a do tego ze slomianym zapalem :-)

Deizzi piękny kocyk się zapowiada :-)

Annie22 według mnie dzianinka zrobiona na drutach jest bardziej miękka i lejąca (mój kocyk jest na drutach) Moje wyroby szydełkowe zawsze wychodzą dosyć sztywne, ale może dlatego, że dosyć ciasno robię. Ale po dłuższym użytkowaniu wszystko jest ok i milusie:-)

No właśnie chodzi o ściąganie :) zależy jak robisz :) ja niedociągam za mocno bo później się wbić szydełkiem w oczko nie mogę i jest mięciutki i delikatny.

Swoją drogą gdy zaczynałam podchodziłam do tego sceptycznie bo miałam przed oczami takie stare wełniane swetry gryzące i drapiące :) Ale jak zamówiłam włóczkę i ją dotknęłam to aż się uśmiechnęłam jest tak milusieńka jak pierze przyjemna i miła w dotyku coś wspaniałego :) Jak po praniu jest to nie wiem bo dopiero zaczynam ale skoro Smoniczka mówi że milutkie to tak musi być i już :)
 
Ostatnia stycznosc z szydelkiem mialam w 5 klasie podstawowki i moje wspomnienia sa srednio aktualne :-D Ale jak widze jakie cudenka mozna wyczarowac to mam kolejna ciazowa zachcianke ;-) Fajnie jest cos samemu zrobic dla dziecka i do tego jest to super pamiatka.

Deizzi a gdzie zamawialas wloczki?
 
Ostatnia stycznosc z szydelkiem mialam w 5 klasie podstawowki i moje wspomnienia sa srednio aktualne :-D Ale jak widze jakie cudenka mozna wyczarowac to mam kolejna ciazowa zachcianke ;-) Fajnie jest cos samemu zrobic dla dziecka i do tego jest to super pamiatka.

Deizzi a gdzie zamawialas wloczki?

Wiesz co na poczatku w jakimś sklepie internetowym ale później tą samą włóczkę znalazłam na allegro. WŁÓCZKA Elian NICKY import producent najtaniej !!! (2630857798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tą włóczkę kupuje na razie :) jest mięciutka i śliczna :) i żywe kolorki ma :)
 
reklama
Kurcze... też nabrałam ochoty na zrobienie takiego kocyka jak patrzę na Wasze :-) Tylko nie wiem, gdzie mam swoje szydełka :baffled: No i dawnoooo nic takiego nie robiłam, musiałabym znowu dojść do wprawy :-D
 
Do góry