reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Używane zabawki edukacyjne dla maluchów w Częstochowie

Dołączył(a)
27 Maj 2011
Postów
2
Witam wszystkich. Właśnie otworzyłam sklepik z nowymi i "jak nowymi" zabawkami edukacyjnymi i odzieżą dziecięcą od 0 do 5 lat. Znajduje sie przy ul. Garwolińskiej 20 w Częstochowie (Lisiniec). Wszystkie zabawki sa w stanie idealnym lub bardzo dobrym w angielskiej wersjii językowej, na pewno posłużom jeszcze nie jednemu dziecku:) same renomowane firmy jak Fisher Price, Playskool, Leap Frog, Tiny Love, Baby Gap, Next, Zara baby. U mnie możecie zobaczyć jak fizycznie wyglądają i działają zabawki wszystkie są sprawne i zadbane, a ubranka pachnące. Ceny są takie jak na allegro tylko zaoszczędzacie na przesyłkach, które niestety z reguły są dość wysokie. Oryginalne zabawki sa strasznie drogie u mnie dostaniesz je za pół ceny :-). Sama jestem mamą dwójki dzieci i wiem jak wiele rzeczy dzieci potrzebują, ciągle coś a pensje nie rosna tak jakbyśmy chcieli, oryginalne zabawki są "niezniszczalne" dlatego zrodził sie pomysł na ich dalszą odsprzedaż. Zdarzaja się rzeczy nowe z metkami, serdecznie zapraszam młode mamy, tatusiów, babcie, dziadków, ciocie i wujków.
 
reklama
Do góry