reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Używanie prezerwatyw a ciąża

sadcloud

Zaciekawiona BB
Hej. zawsze miałam świra na punkcie ciąży, bałam się w ogóle seksu przez to. Jestem teraz z chłopakiem prawie 1,5 roku i wczoraj w końcu się zdecydowaliśmy na to. Było okej do czasu gdy nie naszły mnie myśli, ze może coś tam się jednak dostało. Używaliśmy prezerwatywy, chłopak nie doszedł we mnie, jestem w 12 dniu cyklu, ale mam nieregularne cykle tzn raz 36 dni, raz 28, raz 25, różnie bywa, więc nie wiem czy były płodne czy niepłodne. Nie widziałam żeby prezerwatywa była pęknięta, bo jednak później mój chłopak skończył w tej prezerwatywie na moich oczach i nic tam się nie wydostawalo. Są wgl jakieś szanse na ta ciąże? 🥺 wiem, ze żadna antykoncepcja nie daje 100% ochrony, ale wiem, ze prezerwatywy są dość wysoko. Nie wiem co myśleć, przecież do okresu to ja zwariuję. Chyba potrzebuję jakiegoś wsparcia po prostu

Bardzo kocham mojego chłopaka i byłam na to gotowa i chciałam tego, a teraz już mam te myśli i nie mogę myśleć o niczym innym.

reklama

FalaLala

Fanka BB :)
Hej. zawsze miałam świra na punkcie ciąży, bałam się w ogóle seksu przez to. Jestem teraz z chłopakiem prawie 1,5 roku i wczoraj w końcu się zdecydowaliśmy na to. Było okej do czasu gdy nie naszły mnie myśli, ze może coś tam się jednak dostało. Używaliśmy prezerwatywy, chłopak nie doszedł we mnie, jestem w 12 dniu cyklu, ale mam nieregularne cykle tzn raz 36 dni, raz 28, raz 25, różnie bywa, więc nie wiem czy były płodne czy niepłodne. Nie widziałam żeby prezerwatywa była pęknięta, bo jednak później mój chłopak skończył w tej prezerwatywie na moich oczach i nic tam się nie wydostawalo. Są wgl jakieś szanse na ta ciąże? 🥺 wiem, ze żadna antykoncepcja nie daje 100% ochrony, ale wiem, ze prezerwatywy są dość wysoko. Nie wiem co myśleć, przecież do okresu to ja zwariuję. Chyba potrzebuję jakiegoś wsparcia po prostu

Bardzo kocham mojego chłopaka i byłam na to gotowa i chciałam tego, a teraz już mam te myśli i nie mogę myśleć o niczym innym.
Uważam, że są baaaardzo nikłe szanse, więc się nie stresuj. Polecam jakiś dodatkowy środek antykoncepcyjny. W końcu seks ma być przyjemny, a nie obarczony stresem o ciążę 🙂

Mag...

Jak zaczynałam współżyć też tego się bardzo bałam. Poszłam do ginekologa i przez jakis czasu brałam tabletki antykoncepcyjne i dodatkowo jeszcze uzywalismy prezerwatyw. Nie mogę dać Ci pewności że w ciąży nie jesteś bo jest zawsze to ryzyko ale w przypadku jaki opisujesz minimalne to musiałby być cud 🤔🤔 no bo jak? Skoro prezerwatywa była cała a facet nie doszedł? Nie możesz się tak zadręczać bo stracisz cała przyjemność z seksu i będzie on tylko kojarzył się ze stresem. Może umów się na wizytę do ginekologa i porozmawiać o środkach antykoncepcyjnych tak żebyś się poczuła bezpiecznie. Pozdrawiam;)

sadcloud

Zaciekawiona BB
Uważam, że są baaaardzo nikłe szanse, więc się nie stresuj. Polecam jakiś dodatkowy środek antykoncepcyjny. W końcu seks ma być przyjemny, a nie obarczony stresem o ciążę
Uważam, że są baaaardzo nikłe szanse, więc się nie stresuj. Polecam jakiś dodatkowy środek antykoncepcyjny. W końcu seks ma być przyjemny, a nie obarczony stresem o ciążę 🙂
tak na pewno o tym pomyśle, to był po prostu pierwszy raz, chcieliśmy spróbować 😁 mam nadzieję, że nic z tego nie wyjdzie 🥺

Ewelina.Be

Jeżeli był seks z prezerwatywą bez wytrysku w środku to możesz być spokojna, bo ciąży z tego nie będzie. Jeżeli tak bardzo się stresujesz ciążą, to proponuję wizytę u ginekologa i rozważenie brania tabletek antykoncepcyjnych

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Popieram dziewczyny - nierealne, żeby z tego stosunku była ciąża, a Ty rozważ dodatkowo tabletki antykoncepcyjne, bo szkoda Twoich nerwów za każdym razem :)

Anasta07

Zaangażowana w BB
Jak zaczynałam współżyć też tego się bardzo bałam. Poszłam do ginekologa i przez jakis czasu brałam tabletki antykoncepcyjne i dodatkowo jeszcze uzywalismy prezerwatyw. Nie mogę dać Ci pewności że w ciąży nie jesteś bo jest zawsze to ryzyko ale w przypadku jaki opisujesz minimalne to musiałby być cud 🤔🤔 no bo jak? Skoro prezerwatywa była cała a facet nie doszedł? Nie możesz się tak zadręczać bo stracisz cała przyjemność z seksu i będzie on tylko kojarzył się ze stresem. Może umów się na wizytę do ginekologa i porozmawiać o środkach antykoncepcyjnych tak żebyś się poczuła bezpiecznie. Pozdrawiam;)
Ja tak samo! Bardzo się tego bałam ponieważ moja siostra zaszła w ciążę w młodym wieku i miałam przez to schizy. Więc przez długi czas też używałam tabletek i prezerwatywy, później z czasem przestałam aż tak schizować :) Ale dopiero jak faktycznie zaczęłam się starać o dziecko to dopiero blokada psychiczna całkiem puściła, nawet nie byłam tego świadoma. I czytając wątki dla kobiet starających się i sama się starając, dopiero teraz wiem że to nie jest wcale łatwo zajść w ciążę :) Gdybym była tego tak świadoma jak byłam młodsza :) Także myślę że dziecka z tego nie będzie, bądź spokojna bo faktycznie zablokujesz się na seks a to już większy problem.

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
I czytając wątki dla kobiet starających się i sama się starając, dopiero teraz wiem że to nie jest wcale łatwo zajść w ciążę :)

Problem polega na tym, że owszem, nie jest łatwo zajść w ciążę, ale wtedy, kiedy się tego chce.
Kiedy się nie chce, czasem wystarczy "jeden raz" w miesiącu i już...