reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Vademecum styczniówek" - BEZ KOMENTARZY!

reklama
Dziewczyny coraz bardziej mysle juz o porodzie i przy okazji znalazlam taki film o przygotowaniu krocza do porodu.To co polecam to nienacinanie krocza, rana goi sie o niebo lepiej!choc okres parcia jest ciezszy i moze sie troche wydluzyc,ale warto!Porozmawiajcie o tym ze swoim ginem:-)
Masaz nie wczesniej niz w 34 tygodniu:-)
Masaż krocza przed porodem - video - www.mamazone.pl
 
Bezpłatne warsztaty "Mamo to ja" dla przyszłych i młodych rodziców.
Ja planuje się zapisać na te lubelskie, o ile tylko uda mi się zorganizować opiekę dla starszej córci, rozważam też zabranie jej ze sobą. Są też w innych miastach

Warsztaty Mamo to Ja


Wszystkie informacje macie na tej stronie.
 
reklama
Warsztaty Świadoma Mama obejmujące terenem większość Polski, różne terminy, uczestnictwo bezpłatne.

Najbliższe wydarzenia | Świadoma Mama

[h=4]Opis wydarzenia[/h] Jak aktywnie spędzić 9 miesięcy z brzuszkiem i wrócić do formy po porodzie? Czy można ćwiczyć i tańczyć razem z dzieckiem? Jak odżywiać się w ciąży i w czasie karmienia piersią? Jak stymulować rozwój maluszka od pierwszych chwil? To tylko kilka tematów jakie poruszą eksperci podczas warsztatów Świadomej Mamy.


W programie:


- Aktywna Mama - ćwiczenia z brzuszkiem i maluszkiem
- Spotkanie z dietetykiem
- nauka masażu Shantala/ warsztat chustonoszenia
- Sesja zdjęciowa uczestniczek
Każda uczestniczka otrzyma upominkowy pakiet powitalny składający się z produktów – niespodzianek dla mamy i maluszka!
 
Do góry