reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez masala, 10 Listopad 2010.

1. masala

masala Fanka BB :)

Dziewczyny proponuje nowy temat jak uznacie, ze jest glupi to prosze o usuniecie...
    Mianowicie w tym temacie moglybysmy sie dzielic stronami na ktorych warto sie zarejestrowac, zeby dostac probki pieluch, kremow, chustek, vouchery na darmowe gadzety dla dziecka ale rowniez informacje w ktorych sklepach jakie promocje... wiadomo dla wiekszosci z nas kazdy grosz jest wazny, a to moze ulatwic sprawe...
    Poki co zarzucam linki dla dziewczyn z UK. zarejestrowalam sie i juz zaczynaja gadzety naplywac:pP I sporo znizkowych kuponow:)
    Parenting Club - Mother and Baby - Boots
    Babies & Pregnancy, Baby Week by Week Symptoms, Signs & Calendars
    HiPP Organic
    Sainsbury's Little Ones - Baby Food Ideas & Recipes
    Baby Care Information & Advice For You & Your Baby From Pampers
    Week by Week Pregnancy & Baby advice for Mums to be | Emma's Diary
    Heinz Baby Club Join
    https://www.aptamil.co.uk/register
    Register as a member of the Cow & Gate Mum & Baby Club
    Baby Milk | Baby Formula | SMA Formula | SMA Baby Milk

2. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

kochana jak dla mnie fajna sprawa;-))) zaraz lukne na lineczki a co juz takiego dostałas?

3. reklama
  4. masala

Pinka dostalam sliniak i lyzeczke chyba z hippa, pluszowa krowe(taka maskotka), mate do przewijania, ramke z magnesem na zdjecie dziecka... do tego kupony na bezplatne pieluchy, chusteczki jakies kremy...sporo tych kuponow jest na zasadzie, kup paczke pieluch a dostaniesz paczke z prezentami... czekam na bootsa, tam jak sie kupi pampers new born to dostajesz torbe na pieluchy chyba... ale jeszcze kuponu nie dostalam. Do tego kazdy z tych linkow ma dosc dluha aktywnosc, mam tu na mysli, ze nie jednej paczce i jednym kuponie sie nie konczy tylko wysylaja to przez dluzszy czas. Moja kolezanka ma synka 2 letniego i caly czas cos dostaje, tylko, ze kupony przeznaczone na dziecko starsze...jakies zupki, soczki itd

5. Milutek23

Milutek23 BLIŹNIAKI- szczescia dwa

Łał to nieźle:) Ja tez takie gadżety chce...z tym ze w Polsce chyba tak fajnie nie ma:(

6. masala

milutek wydaje mi sie, ze warto poszperac na stronach pampersa, huggisa, gerbera wiekszosc tego typu firm wysyla takie materialy...

7. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

no to super a swoja drogą ale rejestrowania mnie czeka hhaah jak ja to lubie;-(

8. truskawkaM

truskawkaM Fanka BB :)

bardzo zaciekawił mnie temat i poszperałam tu i ówdzie

Zamów Próbkę
    hasło: Dry Max

9. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

ja wyczaiłam dzisiaj w biedronce proszek LOVELLA 1,9kg za 14,99 cena super bo normalnie koło27zł bynajmniej u mnie
    za to w cerfurze promocja do środy na hugiess 34zł paka

Ostatnia edycja: 10 Listopad 2010
  10. reklama
  11. Milutek23

Milutek23 BLIŹNIAKI- szczescia dwa

Truskawka- Ja już mam te Pampki- dzisiaj przyszły poczta:):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Papciarkowa- no te huggiesy to ciekawa propozycja:)

12. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

A ile ich jest?

Poleć forum