reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

masala

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Maj 2010
Postów
1 098
Miasto
Edinburgh
Dziewczyny proponuje nowy temat jak uznacie, ze jest glupi to prosze o usuniecie...
Mianowicie w tym temacie moglybysmy sie dzielic stronami na ktorych warto sie zarejestrowac, zeby dostac probki pieluch, kremow, chustek, vouchery na darmowe gadzety dla dziecka ale rowniez informacje w ktorych sklepach jakie promocje... wiadomo dla wiekszosci z nas kazdy grosz jest wazny, a to moze ulatwic sprawe...
Poki co zarzucam linki dla dziewczyn z UK. zarejestrowalam sie i juz zaczynaja gadzety naplywac:pP I sporo znizkowych kuponow:)
Parenting Club - Mother and Baby - Boots
Babies & Pregnancy, Baby Week by Week Symptoms, Signs & Calendars
HiPP Organic
Sainsbury's Little Ones - Baby Food Ideas & Recipes
Baby Care Information & Advice For You & Your Baby From Pampers
Week by Week Pregnancy & Baby advice for Mums to be | Emma's Diary
Heinz Baby Club Join
https://www.aptamil.co.uk/register
Register as a member of the Cow & Gate Mum & Baby Club
Baby Milk | Baby Formula | SMA Formula | SMA Baby Milk
 
reklama
Dziewczyny proponuje nowy temat jak uznacie, ze jest glupi to prosze o usuniecie...
Mianowicie w tym temacie moglybysmy sie dzielic stronami na ktorych warto sie zarejestrowac, zeby dostac probki pieluch, kremow, chustek, vouchery na darmowe gadzety dla dziecka ale rowniez informacje w ktorych sklepach jakie promocje... wiadomo dla wiekszosci z nas kazdy grosz jest wazny, a to moze ulatwic sprawe...
Poki co zarzucam linki dla dziewczyn z UK. zarejestrowalam sie i juz zaczynaja gadzety naplywac:pP I sporo znizkowych kuponow:)
Parenting Club - Mother and Baby - Boots
Babies & Pregnancy, Baby Week by Week Symptoms, Signs & Calendars
HiPP Organic
Sainsbury's Little Ones - Baby Food Ideas & Recipes
Baby Care Information & Advice For You & Your Baby From Pampers
Week by Week Pregnancy & Baby advice for Mums to be | Emma's Diary
Heinz Baby Club Join
https://www.aptamil.co.uk/register
Register as a member of the Cow & Gate Mum & Baby Club
Baby Milk | Baby Formula | SMA Formula | SMA Baby Milk

kochana jak dla mnie fajna sprawa;-))) zaraz lukne na lineczki a co juz takiego dostałas?
 
Pinka dostalam sliniak i lyzeczke chyba z hippa, pluszowa krowe(taka maskotka), mate do przewijania, ramke z magnesem na zdjecie dziecka... do tego kupony na bezplatne pieluchy, chusteczki jakies kremy...sporo tych kuponow jest na zasadzie, kup paczke pieluch a dostaniesz paczke z prezentami... czekam na bootsa, tam jak sie kupi pampers new born to dostajesz torbe na pieluchy chyba... ale jeszcze kuponu nie dostalam. Do tego kazdy z tych linkow ma dosc dluha aktywnosc, mam tu na mysli, ze nie jednej paczce i jednym kuponie sie nie konczy tylko wysylaja to przez dluzszy czas. Moja kolezanka ma synka 2 letniego i caly czas cos dostaje, tylko, ze kupony przeznaczone na dziecko starsze...jakies zupki, soczki itd
 
milutek wydaje mi sie, ze warto poszperac na stronach pampersa, huggisa, gerbera wiekszosc tego typu firm wysyla takie materialy...
 
Pinka dostalam sliniak i lyzeczke chyba z hippa, pluszowa krowe(taka maskotka), mate do przewijania, ramke z magnesem na zdjecie dziecka... do tego kupony na bezplatne pieluchy, chusteczki jakies kremy...sporo tych kuponow jest na zasadzie, kup paczke pieluch a dostaniesz paczke z prezentami... czekam na bootsa, tam jak sie kupi pampers new born to dostajesz torbe na pieluchy chyba... ale jeszcze kuponu nie dostalam. Do tego kazdy z tych linkow ma dosc dluha aktywnosc, mam tu na mysli, ze nie jednej paczce i jednym kuponie sie nie konczy tylko wysylaja to przez dluzszy czas. Moja kolezanka ma synka 2 letniego i caly czas cos dostaje, tylko, ze kupony przeznaczone na dziecko starsze...jakies zupki, soczki itd

no to super a swoja drogą ale rejestrowania mnie czeka hhaah jak ja to lubie;-(
 
ja wyczaiłam dzisiaj w biedronce proszek LOVELLA 1,9kg za 14,99 cena super bo normalnie koło27zł bynajmniej u mnie
za to w cerfurze promocja do środy na hugiess 34zł paka
 
Ostatnia edycja:
Truskawka- Ja już mam te Pampki- dzisiaj przyszły poczta:):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Papciarkowa- no te huggiesy to ciekawa propozycja:)
 
reklama
Do góry