reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

Futrzak a to Ty masz chyba najblizej do tesco na Morene bodajze czy Chełm,ja słabo znam te rejony ale wiem ze gdzies tam jest tesco;)

Ja dzis mame wysłałam do tesco po kocyk bo jest tanszy o 8zł niz ten co u naszego ''pana r'' a on akurat juz ich nie ma;)
 
reklama
no ja jak co to na chełm:-) ale to i tak daleko ... mam w poblizu...reala, piotra i pawła, lidla, lecrerca, bomi, carrefura, intermarche... i jeszcze inne....dlatego do tesco średnio mi się chce jeździć...bo to z 15-20min samochodem... a żeby kupić na przykład paczkę pampersów to nie za bardzo mi się widzi :-)
 
a ja powchodziłam na strony różnych producentów i powysyłałam do nich zapytania o próbki dla niemowlaka:-) zobaczymy co z tego będzie:-D
 
Futrzaczku a mnie mama mówiła, że w realu też promocja na pampersy była, w poniedziałek jeszcze na pewno, może jeszcze nie zmienili oferty...
 
reklama
od 10 lutego w realu jest proszek Lovela 5kg za 37,95zł,cena swietna i musze powiedziec ze jakosciowo tez super bo pospierał mi plamy na uzywanych ciuszkach;)
skolei w tesco od 10lutego sa pampersy premium care midi 60szt za 42,49zł
 
Do góry