reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

W marcowym "mamo to ja" są kupony rabatowe :-)
np do Smyka -15, na TT -10 ale też dla starszych np. na butki Bartek -7
 
reklama
Przy okazji zakupów w aptece spytałam się czy nie mają próbek jakich dzieciowych - dostałam: 4 oliwki do kąpieli Balneum i ok. 20 kremów, emulsji i szampon Atoperal Baby:tak::-).
Od jutra w Carrefour:
chusteczki Huggies 3 sztuki za 13,99zł
bodziaki po 3,49zł
pajace po 7,99zł
 
Chyba nie bo taki komunikat wyskakuje:
Mamo! Dziękujemy za zainteresowanie.

Niestety, wszystkie prezenty zostały już rozdane.
Pomimo to zachęcamy do rejestracji.
Będziemy wtedy mogli na bieżąco informować Cię o nowych akcjach i konkursach Lovela.
 
reklama
Do góry