reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

To pewnie nie podobają im sie moje odpowiedzi na pytania hehe;) bo nigdy nic nie testowałam...
 
reklama
Dla mam dzieciaków powyżej 1 roku życia promocja Gerbera na FB. Trzeba polubić profil Gerbera i zaglądać na Tablicę. Co jakiś czas są promocje i można testować posiłki :)
doremi.jpg
 
do mnie też dziś doszły pampki ze streetcomu - a konkretnie 1 paczka pampers premium care rozm. 3 , jakieś ulotki i torba ekologiczna
 
my jeszcze nie przetestowaliśmy pampków z kupką, ale siuski ładnie się wchłonęły i nie było czuć, że pieluszka jest mokra
 
reklama
Do góry