reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

A my dostaliśmy wczoraj próbki z bobovity, słoiczek, dwie kaszki, herbatkę, oraz poradnik żywieniowy dla dziecka do około 12 miesięcy, super nie spodziewałam się wcale, bo nie przypominam sobie nawet bym coś kiedyś wypełniała :-)

do nas przyszło dzisiaj :-) zobaczymy co Gerber przyśle..
 
reklama
A ja właśnie odebrałam z poczty drugą paczkę z Bobovity :-) Tym razem przyszła na adres, pod którym mieszkaliśmy do czasu porodu. Chyba musiałam coś jeszcze w ciąży wypełniać :confused: Przy okazji zobaczyłam, ze pierwsza paczka była rozkompletowana, bo nie było w niej np. próbki Bebiko 2.. Od Johnsona też tylko 2 próbki miałam w środku a nie trzy.. :dry:
 
W tesco do 20 lipca promocja na nestle,hipp,gerber.
Aaaa i jeszcze pare dni temu kupiłam kocyk akrylowy za 27zł ,tez w tesco,bardzo fajny gruby i milutki;)bedzie na zime do spacerowki;)
 
reklama
Do góry