reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

reklama
Mi napisali skąd się dowiedziałam o tym kalendarzu i żeby podac linka do tej strony, tez tak mialyscie? co napisac?
 
Mi napisali skąd się dowiedziałam o tym kalendarzu i żeby podac linka do tej strony, tez tak mialyscie? co napisac?
Nie zamawiałam, ja dowiedziałam się o nim z forum o gratisach...Możesz nic nie odpisywać i sobie darować;)Lepiej usunę ten link...wygląda na to, że dużo osób się im zgłosiło i są średnio zadowoleni pewnie;)
 
No to ja Was wyślę do Tesco, bo jest promocja na soki Bobofrut 4 w cenie 3 i wychodzi coś około 2,30 jeden, obiadki bobovita 3 w cenie 2 i wychodzi jakieś 4,30 za jeden :)

A w rosmanie kupiłam dzisiaj 3-pak chusteczek clinic za 11zł :)
 
reklama
Do góry