reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co inwestować?

Sun flower35

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2022
Postów
670
Złoto? Obligacje Skarbu Państwa? Lokaty? W co najlepiej inwestować "drobne" kwoty typu 5,8,10 tys? Nie mam możliwości lokowania tego w nieruchomości, które wg mnie są najlepsze. Lokaty w obliczu Putinflacji wydają się też kiepskim pomysłem. W co inwestujecie w obecnych czasach?
 
reklama
Złoto? Obligacje Skarbu Państwa? Lokaty? W co najlepiej inwestować "drobne" kwoty typu 5,8,10 tys? Nie mam możliwości lokowania tego w nieruchomości, które wg mnie są najlepsze. Lokaty w obliczu Putinflacji wydają się też kiepskim pomysłem. W co inwestujecie w obecnych czasach?
chętnie się podepnę pod pytanie
 
My inwestowaliśmy już jakiś rok temu dużą gotówkę : złoto, nieruchomosci, funty,samochody, euro i powiem szczerze, że wartość na dzień dzisiejszy i zarobek są mega spore. Zawsze złoto jest dobrą opcją zwłaszcza teraz gdy zł traci na wartości w zawrotnym tempie i każdy wie, że trzymanie jej to tylko ryzyko więc przy mniejszych kwotach będzie to rozsądne.
 
My inwestowaliśmy już jakiś rok temu dużą gotówkę : złoto, nieruchomosci, funty,samochody, euro i powiem szczerze, że wartość na dzień dzisiejszy i zarobek są mega spore. Zawsze złoto jest dobrą opcją zwłaszcza teraz gdy zł traci na wartości w zawrotnym tempie i każdy wie, że trzymanie jej to tylko ryzyko więc przy mniejszych kwotach będzie to rozsądne.
A co wg Ciebie lepsze? Złoto czy obca waluta? I czy w przypadku złota kupowaliscie kruszec? Biżuterię?
 
A co wg Ciebie lepsze? Złoto czy obca waluta? I czy w przypadku złota kupowaliscie kruszec? Biżuterię?
Złoto w sztabkach, biżuterię omijać , chyba, że mówimy o łańcuchach z mało dostępnym wzorem ale tu mowa o łańcuchach o dużej gramaturze. Waluty obce kupujemy kiedy jest o niższym kursie żeby zyskać na niej.
 
Złoto najlepiej w sztabkach czy monetach są na str. Mennicy. Biżuterię co najwyżej na w lombardzie na złom oddasz.
Zależy o jakiej biżuterii piszesz, łańcuchy o dużej gramaturze w produkcie gotowym o chodliwym wzorze to żaden złom, myśmy na takim łańcuchu zarobili 20 tys więc chyba coś Ci się pomyliło z łańcuszkami po 20g czy kolczykami
 
Złoto w sztabkach, biżuterię omijać , chyba, że mówimy o łańcuchach z mało dostępnym wzorem ale tu mowa o łańcuchach o dużej gramaturze. Waluty obce kupujemy kiedy jest o niższym kursie żeby zyskać na niej.My mamy w rożnej postaci i sztabki i łańcuchy
 
reklama
Do góry