reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co inwestować?

My za wszystkie oszczędności kupiliśmy grunt z zabudowaniami pod miastem, co prawda na własne potrzeby, więc nawet gdybyśmy musieli (mam nadzieję że nie) sprzedać to, to już na chwilę obecną, zyskujemy drugie tyle kwoty. Gdyby nie ten zakup to pewnie byśmy kupili euro lub funty
 
reklama
Dzisiaj chyba taką najpewniejszą rzeczą jeśli chodzi o inwestowanie to sa nieruchomości. Z tym złotem hmmm. no różne są opinie, większosc ludzi poleca. Na pewno odradzałabym krypto czy akcje etc.
 
Dzisiaj chyba taką najpewniejszą rzeczą jeśli chodzi o inwestowanie to sa nieruchomości. Z tym złotem hmmm. no różne są opinie, większosc ludzi poleca. Na pewno odradzałabym krypto czy akcje etc.
Czemu odradzasz krypto? Nie znam się, nie inwestuję, pytam z ciekawości. Bo krypto terax takie "modne" mi sie wydaje.
 
My w zeszłym roku zainwestowaliśmy w działkę i mieszkanie, i to był świetny ruch. Za działkę płaciliśmy 105 tys., a już teraz moglibyśmy ja sprzedać za 170tys. Na mieszkaniu mniejszy zysk, ale tutaj nastawiamy się na wynajem.
 
reklama
Do góry