reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co ja mam się ubrać?

reklama
NO ale co z ta wyszczuplająca bielizną? Sama miałam kiedyś podobne bokserki do sukienki an wesele i jak dla mnie sprawdza się naprawdę bardzo fajnie.
 
Wyszczuplająca bielizna daje radę :D Jak mam jakieś ważne wyjście, kiedy to muszę wskoczyć w swoją ukochaną małą czarną to zakładam takie majtki wyszczuplające żeby brzucha troche zakryć :p Ale na co dzień to jest średnio wygodne więc nie noszę
 
Pamiętajcie, że linie to nie tylko wzór na tkaninie, ale:
-linie pionowe to również: zapięcia (guziki, ekspres), dłuższe korale, dłuższe kolczyki, rozpięty sweterek
-linie poziome, to również: pasek zakończenie rękawów, zakończenie spódnicy, butów, bransoletka na ręce.

Błędy:
Jeśli mamy duży biust, to:
-zakładając bluzeczkę, która ma pasek innego koloru na piersiach - POWIĘKSZAMY GO!
-zakładając bluzeczkę, która ma zakończenia rękawów na linii biustu - POWIĘKSZAMY GO!

Bielizna wyszczuplająca jest świetna na wyjście ale na codzień? w upał....nie dam chyba rady :)
 
dałam swoje zdjecia do watku-konultantka stylu radzi
prosze,mzoecie zobaczyc
jak trzeba to "zjechac"-nie obraze sie
twarz mam zamazana-wiec tylko z sylwetki mozna ocenic
 
Dziewczyny musicie zajrzeć do tego sklepu internetowego . Sklep jest odpowiedzią na potrzeby kobiet size plus i przyszłych mam bo ma rewolucyjne podejście do sylwetek innych niż modelowe. Jak wiecie piękno pełnych kształtów trzeba doceniać :)
 
reklama
Ja po 2 ciąży mam dylemat bo niestety nie wróciłam do pierwotnej sylwetki, mam sadełko + 10 kg więcej :(
Od jakiegoś czasu rozglądam się już za odzieżą size plus ale wszystkie ciuchy wyglądają na mnie jak worek. Dopiero niedawno zamówiłam pare rzeczy online ze sklepu Lola&Lola i albo trafiłam w 10 albo mają na prawdę dobrze leżące ciuchy ;)
 
Do góry