reklama

W co lubią się bawić wasze pociechy

Temat na forum 'Archwium mam bliźniąt i trojaczków i...' rozpoczęty przez madzia842, 18 Maj 2011.

1. madzia842

madzia842 Fanka BB :)

Wydaje mi się, że nie ma jeszcze takiej dyskusji. Może ja zacznę, moi uwielbiają wkładać klocki w tzw. sortery. Jak im to dam to przez chwile (ale zawsze coś) dzieci są zajęte. Ponadto kwiku jest co nie miara jak nakładam sobie tetrową pieluche na głowę i oni mi ją ściągają. Lub sobie na wzajem ściągają Oczywiście mile widziane fajne efekty dzwiękowe :-)
    A w co lubią się bawić wasze dzieci?

2. aga71

aga71 Aktywna w BB

moje trochę starsze ;-)
    ale dla nich czas to wszystko co się dzieje na podwórku :-D
    jak byli mniejsi uwielbiali jedzie pociąg,a kuku ,kółko graniaste
    teraz dochodzi rysowanie nie zawsze na kartce :szok:,puzle . klocki mogą być ale nie za długo ,samochodziki no i płka kopać to na całego najlepiej jak piłka wpada w przeróżne dziwne miejsca,uwielbiają też spacery po parku i plac zabaw
    kiedyś też było tu tu sroczka i ence pence w której rencę tu aż zanosili się od śmiechu

3. reklama
  4. madzia842

madzia842 Fanka BB :)

ale moi też najchętniej cały dzień i noc siedzieliby na dworze. Juz kiedyś pisałam, że jak się przewrócą w domu to ryk a na dworze pozbierają się szybko i dalej do zabawy. Tez lubią piłkę kopać

5. iws

iws Fanka BB :)

Moje dziewczyny to tak jak Madzi - sortery, dopoki sie nie złoszcza ze nie chce wejśc :) Ale potrafią się tym zajac rzeczywiście przez dłuższy moment. Ściąganie pieluchy, koca, kołderki i zakładanie sobie samemu na głowe i robienie a kuku.
    Ostatnio ganiają się za meblami - na czworaka! :)

Strasznie się im też spodoało i pokazują "gdzie sroczka kaszkę...".

6. Desert_Rose

Desert_Rose Zaciekawiona BB

A moje rozrabiary uwielbiają berka, ganiają się nawzajem naokoło fotela:) Niesamowicie się przy tym śmieją:)

7. justyś80

justyś80 Fanka BB :)

Moje, tak jak Agi są juz nieco starsze i BARDZO lubią lego duplo, swoją kuchenkę, garnki. Za puzzlami nie przepadają.
    No i oczywiscie podwórko kryje tyle tajemnic, że czasem mówią: DZECINKI (dziewczynki) NIE MIAŁY CZASU BAWIĆ LEGO...
    Aaaaaaaaa i jeszcze bieganie w kaloszkach po kałużach sprawia megaradość:)

Poleć forum