reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w co się bawić, gdy pada deszcz?

no wlasnie mamy w domu to toy story,przyznam szczerze,ze nigdy nie testowalam zadnej gry przed oddaniem jej dziecku, najczesciej po prostu zabraniam grac;/.Ale wiem,ze to nie jest dobre rozwiazanie. wlasnie dzis mam zamiar to zrobic, relacje oczywiwscie przekaze:))
 
reklama
Gracie ze swoimi dziećmi w gry planszowe? Dziś Dorota zawadzka była w DDTVN, nawet nagrałam jej wypowiedź aby mężowi pokazać :) polecała bardzo gry planszowe i akcję Wieczór Gier Rodzinnych. Mówiła że takie gry doskonale wpływają na rozwój dziecka, uczą przedewszystkim współpracy no i umiejętności przegrywania, ale wygrywania także :D co wy na to?
 
To bardzo fajna inicjatywa. Chociaż nas nikt nie musi przekonywać, że gry to świetna rozrywka i sposób na spędzanie wspólnego czasu z rodziną. Z najmłodszymi dzieciakami często sięgamy po planszówki, głównie w rodzaju edukacyjnych, ostatnio "Bystre Oczko", taki nasz hit lata ;)
A ze starszymi, z mężem to tradycyjnie scrabble ;)
Polecam gry dla wszystkich, naprawde to uczucie rodziny blisko siebie, wspolne wieczory i wspólna zabawa są bezcenne.. Warto wpajać dzieciom taki rodzaj pełnowartościowej rozrywki.
pozdrawiam
 
Cześć, chciałam wam polecić grę dla dzieci - Animili.pl, czyli wirtualna hodowla zwierzaków w sieci - można stworzyć i wyhodować wirtualnego zwierzaka, strona przyjazna dziecku. Nie chcę spamować - sprawdźcie same czy jest to strona dla Waszej pociechy :) A chętne mamy i ich maluchów zapraszam na 1 urodziny serwisu już w tę niedzielę Animili.pl - 1 Urodziny Animili.pl!
Pozdrawiam,
 
Ciężko coś wymyślić- na ogół idzie się na łatwiznę i włącza telewizor ale doskonale zdajemy sobie sprawę jakie to jest złe:szok: Jak ja miałam 9 lat to bardzo chętnie grałam w gry planszowe( wtedy tylko w monopoly) , dzisiaj są one tanie i ich wybór jest ogromny

Racja, gry planszowy to sprawdzony i dobry sposob na rozrywke dla dzieciakow, tylko trzeba sie rozeznac w zainteresowaniach malucha, moga to byc auta, zwierzeta, sport. Adamigo ma spory wybor. A pozatym to tez sprawdzaja sie u nas audiobooki z bajkami, opowiadaniami
 
Z doświadczenia wiem,ze gry planszowe bardzo dobrze się sprawdzają i są fajnym prezentem pod choinkę. Oprócz tego w jesienne popołudnia warto wyjsc gdzieś z dzieckiem,chociaż na basen,to na pewno nie zaszkodzi,a może tylko pomóc w rozwoju fizycznym.
 
Gry planszowe, bardzo polecam Super Farmera, czy grę w zwierzątka, ale stary dobry eurobiznes też da radę :-)
Obejrzenie jakiegoś fajnego filmu razem może być świetną zabawą
Basen gdy pada deszcz... Tu mokro i tam mokro, więc dlaczego nie ;-)
Można też pograć w jakieś gry edukacyjne na komputerze, choćby u nas jest zabawny gabinet lekarski: [FONT=&quot]Medyczna Kraina Zabaw[/FONT]
 
Racja, gry planszowy to sprawdzony i dobry sposob na rozrywke dla dzieciakow, tylko trzeba sie rozeznac w zainteresowaniach malucha, moga to byc auta, zwierzeta, sport. Adamigo ma spory wybor. A pozatym to tez sprawdzaja sie u nas audiobooki z bajkami, opowiadaniami

Moje dzieciaki też najbardziej lubią grać z nami w gry planszowe, to świetne spędzanie razem czasu.
 
reklama
Polecam taką karcianą grę UNO - podobną w zasadach do makao. Można ją kupic za niecałe 20 zł, moje dzieci ( 7 i 9 lat) uwielbiają w to grać :))
 
Do góry