reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić z dzieciaczkami?

reklama
Monia na pewno by sie nauczyla trzeba jej tylko pokazywac litery jak z tego powstaja wyrazy napisz jej jak wyląda jej imie jak Mateusza jak Twoje itd gwarantuje Ci że po jednym dniu będzie wiedziała o co chodzi
Zuzka ma teraz taka faze ze caly czas pyta a co tu jest napisane ;) mozna korzystac z tych gotowych prezentacji bardzo fajne są i wlasciwie nie wymagaja zadnego wysilku
nie wszystkie dzieci czytaja w pierwszej klasie chyba ze rodzice ucza wczesniej zwaszcza jak bedzie
teraz taki glupi ten program w klasach 1-3 az zal mi tych dzieci
w zerowkach nie mozna uczyc dzieci ani liter ani liczenia chyba ze na tajnch kompletach ;)
w pierwszej klasie dzieci ucza sie dopiero ze jest cos takiego jak litera -jedna poznaja przez tydzien
a nauka liczenia ogranicza sie do dodawania i odejmowania w obrebie dziesieciu
moja ciocia teraz bedzie miala pierwsza klase i mowi ze to bedzie katastrofa bo dzieci sie nudza i przez to nie chca sie uczyc sa niegrzeczne
 
Luandzia Ola zna wszystkie litery i niektóre wyrazy rozpoznaje takie jak OLA MAMA TATA BABCIA i jeszcze kilka ale jak jakiegoś wyrazu nie zna nie wie co tam pisze to zgaduje np. KOT przeczyta po literkach dobrze a powie że tam pisze np.Krowa
co do liczenia to Ola bardzo ładnie dodaje juz do 10 z odejmowaniem ma juz trochę problemy ale też jej jakoś idzie
a jakie są te gotowe prezentacje ? gdzie mogę je znaleźc?
 
Do góry