reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić?

natasza-182

mama Kasieńki
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2008
Postów
231
Miasto
LW/Mińsk Maz
Drogie Panie i Panowie:)
W co bawicie się ze swoimi rocznymi dzieciaczkami w domu, ja ze swoją w niby chowanego, szukamy w książeczkach i innych rzeczach w domu zwierzątek ale czasami już nie wiem czym ją zająć. A jakie wy macie zabawy?
 
reklama
dla Filip najlepszą zabawą jest sprzatanie, nie ma dnia bez szmatki, odkurzacza i miotły :-D:-D w chwilach wolnych pozostaje brojenie :-D:-D
 
Marcel akurat najczęściej sam potrafi sobie znaleźć zabawę na długi czas (jazda samochodzikami po domu, oglądanie bajeczek i pytanie cio to) A jak widzę, że plącze się jak wolny elektron to dostaje garnek, drewnianą łyżkę, kilka nieugotowanych makaronków i gotujemy przez pół dnia ;) Lubi też jak się z nim bazgra po kartkach kredkami, ugniatanie plasteliny i jak tańczymy
 
my lubimy tańczyć, bawić się klockami o różnych kształtach;)niunia sama już wkłada każdy w odpowiednią "dziurkę", jezdzimy autkiem-oczywiście jej:))w między czasie wykrada miski z szafek w kuchni i wwala tam reszte klocków i jeszcze uwielbia ubieranki:))jak marudna moge jej dać pudło z za dużymi ciuszkami i ona je próbuje ubierać:)ulubioną jej zabawą jest jeszcze wlewanie wody z butelki do pudełka na klocki(razem z klockami oczywiście)i mieszanie łyżką----plastikową do sałaty:)
odkurza ze mną i wyciera kurze:)
 
zdolniachy te nasze dzieciaczki :D
dla Filipa kuchnia tez nie obca, zabawki sa za nudne, dom to jedna wielka skarbnica zabawek...:D czasami w gre wchodze ewentualnie kredki, i ogladanie reklam bo bajki sa nudne :D rozlewanie wodu oczywiście to podstawa, a dzisiaj nawet gotowanie na podłodze w kuchni ja karmiłam mała w pokoju a Włóczykij (Filip) po cichutku do kuchni i zabawa mąką, bułką tarta solą itd.... wszystko razem wymieszane po polowie w garneczku i wiaderku :D
 
Do góry