reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić?

Cudowny temat, pomysłów mi barkowało!

U nas podobne zabawy jak u Lenonka, sprawdzanie uzębienia jest na porządku dziennym:tak:
Poza tym, wyjmujemy garnki i gotujemy zupę. Jasiowi wrzucam marchewkę, klocek żółty-kurczak, itd, mieszkamy, mieszkamy-mmmmm jaka pyszna- tutaj wybuch smiechu:-) Bąk uwielbia tez jak ja tańcze macham włosami, "przypadkowo" włosy dotknął Jaśka i jest smiech.
 
reklama
U nas Mikołaj uwielbia zburzać wieżę:tak: a jak jeszcze robię przeszkody, aby do niej doszedł, to wtedy nawet przez moje nogi przelezie:-D

a ku ku, idzie rak też są ok:tak:

cieszy się niesamowicie jak z Nim raczkuję:tak:

piłka, ostatnio sobie ją rzuca albo turla i za nią goni i tak potrafi nawet do pół godziny:-)

kichanie też Go śmieszy, a że nie potrafi kichnąć, to pluje, bo myśli, że Mu się uda:-D

łażenie po mamie na podłodze jest suuper, a włosy dokładnie- to jest to:sorry2:
rózne inne wygłupy, typu mizianie włosami, gilgotki itp.

wrzucanie klocków do garnuszka, przeplatanka klocków

nie ma Mikołaja - jest Mikołaj już od dawna sam sobie robi:-D i to pokrywką od garnuszka:-D

ostatnio także furorę robi autko jak Mu puszczam

i chodzik:tak: ostatnio zrobił nawet parę kroków chcoć zazwyczaj zbyt szybko go odpycha i nie nadąża nóżkami:sorry2:

tańce też są super

aaa i czym jeszcze może się dłuuuugo bawić kaczuszkami z kąpieli:-D

to tak na szybko. jak coś sobie jeszcze przypomnę, to dopiszę:-)
 
U nas M wymyślił "Dzikie gęsi" :-D:-D:-D:-D woła dzikie gęsi, dzikie gęsi i podszczypuje Tymka głównie w tylek, albo w boczki ... Zalewamy się wszyscy ze śmiechu :-D:-D:-D
 
Najlepsze a kuku jest, gdy Mikołaja rączkami zakrywam swoje bądź Jego oczka:tak:
albo udaję, że wychodzę, a jestem z boku mebli, że Miki mnie nie widzi, zaraz za mną leci, a ja na czworaka robię także a kuku:-D rechot gwarantowany:-D
 
Ewcia widze ze tak samo jak ja łapiesz się każdej możliwej zabawy :-)
hehe a to dzikie gęsi toi mi się skądś kojarzy:tak: chyba kiedyś bya jakas taka zabawa dla starszaków"dzikie gęsi dzikie gęsi do domu"
ale dalej nie pamiętam :-p
 
Kamcia to nie było dzikie gęsi, tylko Gąski gąski :D

Gąski, gąski do domu!
-Boimy się!
-Czego?
-Wilka złego.

Ale byłaś blisko :-D;-)
 
He he :)
a My dokładnie tak jak Wy , wszystkie zabawy po troszku :tak:
a jeszcze do tego nie raz robimy orkiestrę i walimy łyżeczkami w co się da ale oby było głośno :-D
 
Dżona Lenona ostatnio uwielbia chwytać ukradniem gazety i robic z nimi "porządek" ;) rozpierducha jest po całym pokoju, ale patrząc na jej radochę, to musi byc super zabawa :-D
 
reklama
Do góry