reklama

W co się ubrać na spacer z niemowlęciem?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez mamaszymona, 3 Październik 2012.

1. mamaszymona

mamaszymona Zaciekawiona BB

Witam wszystkie Mamy. Mój problem być może wyda Wam się dosyć prozaiczny, ale zastanawiam się, jak Wy sobie z tym radzicie. Ostatnio są chłodniejsze dni, a ja jestem typem zapalonej spacerowiczki i niekiedy z moją malutką córeczką - Izą oraz z Szymonkiem spędzam ok. 2-3 godzin na spacerze. Podczas spaceru często się schylam, a to poprawiam poduszkę mojej córci, a to wkładam zakupy na dół wózka, a to wyciągam z torebki chrupki dla Izy, itd. Niestety bardzo się sobie nie podobam w długich kurtkach i dlatego noszę zwykle taką o długości trochę za talię i przez to kilka dni temu trochę mnie przewiało i rozbolały mnie korzonki. Zastanawiam się co zrobić. Zmienić swoje przyzwyczajenia na zdrowsze? Zakładać dłuższe sweterki, które też się podwijają? Zakładać dłuższe tuniki, które niestety zwykle źle układają mi się na ramionach. W co Wy się ubieracie na takie chłodne dni? Na cebulkę?

2. paulina00

paulina00 Fanka BB :)

Pewnie,że lepiej ubrać się cieplej (co nie znaczy,że mniej wygodnie)niż zachorowac na tych spacerkach i efekcie pozarażać swoje dzieciątka:tak:

3. reklama
  4. zyta

zyta Gość

a ja na chlodne dni zakladam boddy:-p

5. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Zyta sobie body nakładasz?? :-D

Ja nakładam po prostu dłuższy sweter pod krótką kurtkę (choć i często nosze płaszcze i długie kurtki bo z tym problemów nie mam) Myślę ze warto o tym pomyśleć bo w razie choroby pozrażasz też dzieci... przyzwyczajenie można zmienić ;-)

6. zyta

zyta Gość

Fifka no tak;-)sa takowe body dla nas kobiet tez:-p;-):tak:super sprawa,bo wszystkie spodnie mam biodrowki,kurtka czy sweter nie sprawdza sie przy schylaniu;-)

7. cowboy

cowboy Zaciekawiona BB

Body ma sens, ale ciężko z tego szybko wyskoczyć. Ok, rozpina się na dole, ale mimo wszystko nie jest zbyt praktyczne. Bardziej przydałoby się coś zapinanego w pasie.

8. mamaszymona

mamaszymona Zaciekawiona BB

No, ostatnio rozmawiałam z moimi koleżankami o tym moim problemie i mi podpowiedziały, że mogę kupić ocieplany pas na talię i na biodra. Podobno najlepsze są hippsy. Chyba to wypróbuję, bo prawdę mówiąc, nie chcę mi się wciskać w body, ciągle to zapinać i odpinać, i tak w kółko. Poza tym taki pas ma jeszcze dodatkową zaletę (tak mi mówiły), że mocno obciska w talii i nie widać aż tak bardzo wałeczków tłuszczu, co mnie, nie ukrywam, dodatkowo zachęciło do kupna.

9. cowboy

cowboy Zaciekawiona BB

A jak to się zapina? Miejmy nadzieję, że nie ma żadnych metalowych elementów.

10. reklama
  11. dosia76

dosia76 Zaciekawiona BB

Ja noszę body bo nie lubię jak mi się coś podwija, do tego body termoaktywne żeby dobrze odprowadzało wilgoć. A nie chodzę co chwilę do łazienki więc nie ma potrzeby odpinania i zapinania "co chwilę" :cool:

12. cowboy

cowboy Zaciekawiona BB

No ale nie tylko chodzi o zdejmowanie w WC, ale np. o sprawne rozebranie się po przyjściu do pracy i ubraniu przed wyjściem.

Poleć forum