reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się ubrać na spacer z niemowlęciem?

reklama
Do kolan? Cóż... to raczej nie jest długość dla mnie.

Za długa czy lubisz groźne płaszcze do ziemi i wtedy za krótka? Ja mam na zimę same dłuższe płaszcze (właśnie do kolan), ale jeszcze śmigam w cienkiej kurtce. Zamówiłam ten pas, bo zamierzam nie dać się zimie i jeździć na rowerze, a zimowe płaszcze są póki co za ciepłe.
 
Zdecydowanie nie jestem fanką groźnych płaszczy:), lubię śmigać w krótkich kurtkach. Cowboy, a ten ciepły pas, który zamówiłaś, jest bardzo obcisły? Czy dzięki niemu można by ukryć jakieś wałeczki tłuszczu? Nie ukrywam, że po dwóch ciążach coś takiego bardzo by mi się przydało...
 
Do góry