reklama

W co sie ubrac?

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez Nanina, 10 Październik 2007.

1. Nanina

Nanina Początkująca w BB

2. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Znam ten drugi pomysl, tez nosze. ma to dodatkowa zalete grzeje plecki i pomaga "nosic" brzuszek. Mysle ze mozna to tez zrobic ze starego topu (z rozciagliwego materialu), wystrczy odciac gore z szelkami. Rewelacja, pozatym tez zakryje niezasuniety rozporek.

3. reklama
  4. aOLA

aOLA Gość

5. pandorax

pandorax Styczniowe mamy'08

Ja też mam taki pas. Widziałam w sklepach internetowych, ale zrobiła sobie sama z grubszej i miękkiej lycry, która mi została z szycia spodni. Jak skończę szyć wełniane spodnie to zrobię zdjęcie razem z polarowym komplecikiem i Wam pokażę - pochwalę się;-).

6. aOLA

aOLA Gość

ja nosze biodrówki a stanik z trimpha dla ciezarnych

7. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

Nanina- drugi sposob znam ale nie stosuje a pierwszy z ta gumka wokol guzika chetnie wyprobuje- brzmi apetycznie hihih

8. Anja78

Anja78 matka superstar

pomysli z gumka byl swietny w 4 msc ciazy:-p teraz stary rozmiar 34/36 nie wchodzi mi na d--e:-)zatrzymuje sie na wys ud, wiec zagumczyc sie nie da raday:no::no:ale kupilamsobie swietne ciezarne czrne struksy na jesien/zime

9. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

ja mam nadzieje ze zagumcze bo mam kilka par spodni w duzym rozmiarze ale w pasie brakuje 4 cm do dopiecia- wiec dzis zrobie testowanko jak sie gumka sprawdza.
    jak mi spodnie opadna do kolan to zglosze reklamacje do Naniny hihihih

10. reklama
  11. mili801

mili801 Styczniowe mamy'08

ja tez chetnie wyprobowalabym pomysl z gumka ale to nie przejdzie bo poprostu zatrzymuja sie w polowie i dzisiaj kupilam sobie dziny ciazowe taaaakie wielgachne bo xxl a kiedys nosilam rozmiar 38:szok::szok::szok:

12. e-stera

e-stera Fan(ka)

Ja spodnie z gumeczką noszę i polecam.Jak na razie wchodzę jeszcze w niektóre spodnie sprzed ciąży, w biodrówki, ale gumeczka jest przydatna:happy2:
    Ciekawe jak długo............hi hi hi
    A co do pasa ciążowego to nie noszę, bo mam za mały brzuch.........

Poleć forum