reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co sie ubrac?

reklama
Znam ten drugi pomysl, tez nosze. ma to dodatkowa zalete grzeje plecki i pomaga "nosic" brzuszek. Mysle ze mozna to tez zrobic ze starego topu (z rozciagliwego materialu), wystrczy odciac gore z szelkami. Rewelacja, pozatym tez zakryje niezasuniety rozporek.
 
Ja też mam taki pas. Widziałam w sklepach internetowych, ale zrobiła sobie sama z grubszej i miękkiej lycry, która mi została z szycia spodni. Jak skończę szyć wełniane spodnie to zrobię zdjęcie razem z polarowym komplecikiem i Wam pokażę - pochwalę się;-).
 
pomysli z gumka byl swietny w 4 msc ciazy:-p teraz stary rozmiar 34/36 nie wchodzi mi na d--e:-)zatrzymuje sie na wys ud, wiec zagumczyc sie nie da raday:no::no:ale kupilamsobie swietne ciezarne czrne struksy na jesien/zime
 
ja mam nadzieje ze zagumcze bo mam kilka par spodni w duzym rozmiarze ale w pasie brakuje 4 cm do dopiecia- wiec dzis zrobie testowanko jak sie gumka sprawdza.
jak mi spodnie opadna do kolan to zglosze reklamacje do Naniny hihihih
 
ja tez chetnie wyprobowalabym pomysl z gumka ale to nie przejdzie bo poprostu zatrzymuja sie w polowie i dzisiaj kupilam sobie dziny ciazowe taaaakie wielgachne bo xxl a kiedys nosilam rozmiar 38:szok::szok::szok:
 
reklama
Ja spodnie z gumeczką noszę i polecam.Jak na razie wchodzę jeszcze w niektóre spodnie sprzed ciąży, w biodrówki, ale gumeczka jest przydatna:happy2:
Ciekawe jak długo............hi hi hi
A co do pasa ciążowego to nie noszę, bo mam za mały brzuch.........
 
Do góry