reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co ubrać noworodka w szpitalu - listopad

U mnie też szpital zapewniał ubranka na czas pobytu. A jak ktoś założył swoje, to potem przepadały, bo szły do pralni z całą resztą 🤷‍♀️
Miałam ubranko tylko na wyjście,
 
reklama
Ja w szpitalu ubierałam Body z długim i polspiochy. Dla mnie najwygodniejsze. Naczytałam ze najwygodniejsze są pajace, nie prawda szczególnie przy pierwszym dziecku. Po drugim porodzie dziewczyna ze mną na sali jojczyla na pajace ze to wcale nie wygodne (jej pierwsze dziecko), mówię do niej co naczytałas ze najwygodniejsze ? Przyznała racje ze to nie prawda i mąż jej donosił Body.
Na wyjście polecam Body z długim i pajac, na to jakiś jesienny kombinezon (dresowy) czapeczka i kocyk, w aucie zdjąć kocyk ale nie włączać ogrzewania żeby nie przegrzać bobasa
 
@Aleks90 z tym co sie sprawdza a co nie, trzeba przetestować na sobie. Ja kocham pajace, a moj syn ma juz 13 msc. Za to nie widze sensu w kaftanikach, spiochach, bodach kopertowych
 
@Aleks90 z tym co sie sprawdza a co nie, trzeba przetestować na sobie. Ja kocham pajace, a moj syn ma juz 13 msc. Za to nie widze sensu w kaftanikach, spiochach, bodach kopertowych
Dokladnie, moja corka w pajacach byla zakochana do trzech lat, moglaby chodzic tak caly dzien:p
To samo z bodami, kopertowe czy przez glowke. Jedne mamy wolą i czuja sie pewniej zakladajac kopertowe, sama takich przy pierwszym dziecku uzywalam, ale przy corkce juz nie, za duzo zapinania i rozpinania, szczegolnie dla meza:p
 
Dokladnie, moja corka w pajacach byla zakochana do trzech lat, moglaby chodzic tak caly dzien:p
To samo z bodami, kopertowe czy przez glowke. Jedne mamy wolą i czuja sie pewniej zakladajac kopertowe, sama takich przy pierwszym dziecku uzywalam, ale przy corkce juz nie, za duzo zapinania i rozpinania, szczegolnie dla meza:p
Daj spokój, ja sama nie moglam sie w tym połapać...
 
Mam syna z końca listopada i ubierałam go w same pajace, rzadziej body z długim + śpiochy (byliśmy długo w szpitalu więc troszkę tych ubrań się przewinęło).
 
Dzień dobry, prosze o radę odnośnie wyprawki dla dziecka do szpitala. Mam termin porodu na 2 listopada. Zastanawiam się , czy powinnam zabrać ze sobą do szpitala body z długim, czy krótkim rękawem? Jak ubrać dziecko? Czy w szpitalu najlepiej jest ubrać dziecko w body z krótkim rękawem , skarpetki i na to pajacyk? Czy brać spioszki? No i jak ubrać na wyjście ze szpitala, żeby nie przegrzać, ale też żeby nie zmarzło. Jestem jeszcze zielona w temacie i bardzo proszę o radę. Podrawiam
W połowie października - body plus pajacyk. Na wyjście to samo plus czapeczka tyle że w foteliku był otulacz - i tak musiałabyś dziecko rozebrać do fotelika ubierając w więcej warstw.
 
reklama
Do góry