reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

☀️🍒 W czerwcu czas na wielkie zmiany, dwie kreseczki wysikamy 🍒☀️

reklama
Dziewczyny, jest u nas dzisiaj tak super… 27 stopni, lekki wietrzyk. Wczoraj bol jajnika, dzisiaj czuje podbrzusze, sluuuuuuuzu tyle. Ale juz analizuje, juz rozkminiam. A co ja po wczorajszych seksach sie udalo i to sie tam wszystko mnozy, dzieli, tworzy… 🤷🏼‍♀️ Czyyy jebac to i wywalac cielsko na lezak?

Leżak zawsze super opcja!
 
reklama
Do góry