reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Jeszcze pokażę mój jeden przypadek. Tu pozytywny test w 9dc, poszłam na usg a tam totalnie brak pęcherzyków dominujących, wszystkie poniżej 10 mm. Owu była tydzień później. Często jest tak że testy pokazują co innego niż faktycznie się dzieje (bo po prostu pokazują tylko poziom hormonu), a zrobienie paru testów bez skontrolowania tego na usg, nic nam nie powie.
85269BF3-35B3-4B93-A605-60146B84800B.jpeg
 
No dlatego wedlug mnie testy owu to o kant dupy można tluc. Jak sie czlowiek bzyka caly cykl no to nie ma to znaczenia. A i yak jak widać wychodzi am nich różnie. Juz lepiej ta temperature mierzyć
w takie upały to ja nie mam w ogóle ochoty się bzykać xD lepię się sama do siebie to do chłopa już mi się nie chce 😅 ale prawda jest taka, że my tylko w potencjalnie płodne, a potem już jest czekanie na test od 10 dpo i wielki stres 🥺 ten cykl już spisalam na straty, bo nawet jeśli owu się przesunęła o 2-3 dni to nie ma szans że te jego biedne upośledzone plemniki przeżyły…
 
w takie upały to ja nie mam w ogóle ochoty się bzykać xD lepię się sama do siebie to do chłopa już mi się nie chce 😅 ale prawda jest taka, że my tylko w potencjalnie płodne, a potem już jest czekanie na test od 10 dpo i wielki stres 🥺 ten cykl już spisalam na straty, bo nawet jeśli owu się przesunęła o 2-3 dni to nie ma szans że te jego biedne upośledzone plemniki przeżyły…
Ja to juz nawet nie mam sily myśleć i analizować bzykalismy sie w różnych konfiguracjach i nigdy nic nie bylo więc i tak podchodze bez nadziei do kazdego cyklu
 
Jessssu co za upały, ledwo rozpoczęliśmy grę wstępną a ja już marzyłam o szczytowaniu.... prysznic przed, prysznic po....a najlepiej kolejny w środku....człowiek uprawia seks czując się jak w basenie... no ale mialo być świętowanie owulacji , no to było 🤣🤪🥵🥵🥵
Jeszcze zupelnie wieczorkiem usiedliśmy w ogrodzie... i wypilismy mega zimne piwko i za karę pogryzly mnie komary wszędzie nawet w posladki 😡😡😡
 
reklama
Do góry