reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Witam kochane w kolejnym cyklu 😪 Ja dzisiaj dopiero 2dc, także testować będę jakoś pod koniec czerwca, ale dokładniejszy termin wrzucę po testach owu.
Trzymam kciuki i z całego serduszka życzę samych pozytywów ❤️
 
Hej, ja się tez zgłaszam 🙌 planowo na 30.06, ale u mnie cykle są mega rozjechane. Aktualnie mam 44 dc, czekam na miesiączkę. Jestem KP, poród w czerwcu 2021, a okres wrócił w grudniu. Zastanawiam się czy uderzać do ginekologa z tymi długimi cyklami czy dać sobie jeszcze chwile.. 🫠
 
Chciałabym zacząć przygodę z testami owulacyjnymi jakieś rady dla mnie macie ? Mają one sens bez mierzenia temperatury ? Bo u mnie mierzenie temperatury o jednej godzinie nie ma szans bo pracuje na różne zmiany i zazwyczaj o połowie rzeczy zapominam 😂
 
Chciałabym zacząć przygodę z testami owulacyjnymi jakieś rady dla mnie macie ? Mają one sens bez mierzenia temperatury ? Bo u mnie mierzenie temperatury o jednej godzinie nie ma szans bo pracuje na różne zmiany i zazwyczaj o połowie rzeczy zapominam 😂
ja kupiłam kiedyś te z Allegro 50 sztuk, a teraz będę kupować te z rossmana. Zobaczymy.
 
reklama
Do góry