reklama

w czym na Sylwestra?

Temat na forum 'Modowe porady i inspiracje...' rozpoczęty przez la_bamba, 28 Grudzień 2012.

1. la_bamba

la_bamba Zaciekawiona BB

jaką kreację macie na Sylwestra i jak go spędzacie? :) Ja kupiłam sobie specjalnie na tę okoliczność sukienkę z Artillo :). teraz tylko muszę dobrać do niej buty, ale chciałabym coś w tym kolorze, jak ma modelka, no ewentualnie czarne, ale zawsze mam czarne buty i chętnie bym coś pokombinowała z kolorami. jeśli chodzi o dodatki to chyba tylko bransoletki, włosy upięte. a wy jak się ubieracie? :) artillo_sukienka-zolta.jpg

2. kusmir

kusmir Fanka BB :)

sukienka fajna, ale buty chyba lepiej, żebyś dobrała klasyczne, bo w takich niebieskich może zrobić się z tego przebranie clowna, czarne będą najodpowiedniejsze :) ja w tym roku kupiłam sobie na wyprzedaży online sukienkę z baskinką...mam nadzieję, ze jeszcze nie wyszła z mody??? :p do tego jasne korale i klasyczne szpilki na obcasie, myślę, że będzie ok, a może sukienkę uda mi się gdzieś, kiedyś jeszcze wykorzystać, jak Wam się podoba?

cat_aloa violet 1.jpg

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja w tym roku również postawiłam na małą czarną, dorzuciłam do niej dosyć konkretny, zdobny naszyjnik, włosy związałam w luźny kok i myślę, że całość prezentowała się całkiem nieźle :)

5. katpio123

katpio123 Zaciekawiona BB

Sukienka fajna, ale jakoś nie do końca pasuje mi na sylwestra... Mi bardzo się podobają sukienki stąd: Link do: Ekskluzywne sukienki - LAVIKA . We wrześniu idę na wesele więc może którąś kupię a potem wykorzystam na sylwestra :)

6. kusmir

kusmir Fanka BB :)

Najlepiej byłoby iść na sylwestra w jakiejś wystrzałowej kiecce. Może nie tyle wyzywającej, ale z pewnością zwracającej uwagę.

7. Marta_85

Marta_85 Zaciekawiona BB

ja planuje założyć zwykłą czarną sukienkę

8. Ewkamarchewka1

Ewkamarchewka1 Zaciekawiona BB

9. ilia

ilia Zaciekawiona BB

Na sylwestra można zaszaleć oraz ubrać się w jakaś fajną seksowna sukienkę. Sama do tej pory wybierałam głównie czerń ( tak zwaną sprawdzoną mała czarna). W tym rooku jednak zastanawiam się czy nie kupić sobie czegoś w bardziej energicznym kolorze. Szczególnie,ze przeglądam sobie sklepy i jest sporo takich eleganckich sukienek. Podoba mi się szczególnie ta na zdjęciu poniżej.Co o niej sądzicie? Czy dekolt ogólnie nie jest za duży?

10. reklama
  11. złośka

złośka Fanka BB :)

Poleć forum