reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w czym na wesele

Dziwczyny zdecydowanie myśle o spodniach i tunice...sukienka owszem ale ja ich wcale przed ciąza nie lubiłam. Poza tym wesele jest u ludzi z "klimatem", żadne sukienki, żadne satyny i tiule. I teraz pytanie jak nie to? to co? żeby było z jajejm i elegancko?? Szukam w ciuszkach, nie chce by było na ramiączkach bo będzie już październik a żakietu też raczej nie chce wkładać. Chce wyglądac jak kobieta a nie wielorybek :)
 
reklama
http://www.mamaija.com.pl/webcm/kolekcja_jesie-zima Może tu coś Cię zainspiruje?
W kolekcji jesień-zima podoba mi się np. z 1 strony 2 propozycja. Sukienka... może nie lubisz, ale powiem Ci że to bardzo praktyczne wyjscie ;-) - przyda sie i po ciąży. Ale rozumiem, że nie lubisz. Na 2 stronie piękne proste sukienki. Proste i eleganckie. Bardzo fajne też te zestawienia ze spodniami na 5 stronie. Zresztą jeżeli wybierzesz czarno-biały zestaw (biała bluzka-tunika i czarne spodnie) to masz uniwersalny elegancki zestaw. I dalej wszystko zależy od dodatków. JA bym wybrała jakiś ekstrawagancki artystyczny naszyjnik, coś unikatowego, albo szal.... Nie wiem jaki styl preferujesz, ale na 6 stronie 1 propozycja też niczego sobie, stosowna do okazji, biuścik można wyeksponować ;-)
 
Witam ponownie...dla mnie to raczej oczywiste, że jestem wdzięczna :) A Pani jest tu by zwracać komuś uwagę? Poprosiłam o poradę...dziewczyny poradziły...bo chciały...Ja jestem wdzięczna...dziękuję oczywiście wszystkim przychylnym :)
 
Witam ponownie...dla mnie to raczej oczywiste, że jestem wdzięczna :) A Pani jest tu by zwracać komuś uwagę? Poprosiłam o poradę...dziewczyny poradziły...bo chciały...Ja jestem wdzięczna...dziękuję oczywiście wszystkim przychylnym :)
Nie jestem od tego, ale nie odniosłaś się do żadnego z napisanych przez dziewczyn postu z linkami, że np. owszem, śliczne, ale za drogie albo nie takie jakbyś chciała, więc wypadałoby tak ot z grzeczności.I tylko tyle.Jestem na tym forum na tyle długo, żeby wiedzieć że to ważne.
Miłego wesela:)
 
Fisia chyba po prostu chciała dotrzeć do używanej taniej odzieży ;-) prosto do celu,bez ceregieli a nie do porad i inspiracji co na siebie włożyć- takie odnoszę wrażenie. Miło, ze doceniłaś, inne dziewczyny moze też skorzystają- bo czyż nie piękne te ciuchy? Szkoda, że PRZEWAZNIE są drogie, droższe niż ciuchy nie dla ciężarówek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniam141 a czy jeszcze dysponujesz tą tuniką? chętnie bym odkupiła...pozdrawiam

Jest tu na forum taki dział z giełdą , kupie , sprzedam , polecam itp. Może daj tam ogłoszenie że kupisz ciuszek na wesele , napisz w którym jesteś miesiącu jaki rozmiar itp. Myslę że jest dużo dziewczyn które musiały coś nabyć na wesele w ciązy , założyły to raz i teraz chętnie odzyskają część kaski , a Ty kupisz coś taniej;-)
 
Do góry