reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w czym na wesele

Tak ja sama kupiłam spodnie dżinsy za 130 zeta... maja po prostu u góry wszyty pas z gumą i troche inaczej szyte, ale gdyby się nie nazywało, że to dla ciężarnej to kosztowałyby pewnie co najmniej połowę z tego! Ale niestety mam taką figurę (jestem drobna i niska) że mierzyłam chyba z 7 par i wybrałam jedną... w ciemno zakup odpada!
 
reklama
Aniam141, dzięki za podpowiedź - chętnie skorzystam :). Innym dziewczynom tez jeszcze raz dziękuję za poszukiwania :). Chciałam poznać opinię...kto w czym...i czy wypada w spodniach. Najbardziej podobała mi się opinia ..i ją wzięłam do serca.. że najważniejsze żeby dzidzi było wygodnie :) No i będzie :) Pozdrawiam :)
 
Do góry