reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w czym na wesele

misiafisia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Sierpień 2007
Postów
24
Miasto
Warszawa/Piastów
Za miesiąc idę na wesele koleżanki. Nie mam pojęcia w co sie ubrać...nie chcę typowej sukienki z satyny odcinanej pod brzuchem. najlepiej to żeby to nie była sukienka...myślałam o spodniach i tunice....ale jakich? gdzie kupić coś naprawdę fajnego? Jestem załamana. Mma talię ale z boku wyglądam już jak słoniątko :szok:. Dziewczyny błagam poradźcie coś...może któraś z was ma coś do odsprzedania? Nie chce też wydawać dużo pieniędzy - max 100 zł. Prosze o pomoc mamine brzuszki...pozdrawiam Małgosia
 
reklama
ja bym na twoim miejscu wziela jakas kremowa sukienke z biala koroneczka ladnym dekolcikiem i odcinania pod linia piersi :)....za kolanka ...

albo: teraz modne sa tuniki ale mi sie wydaje ze lepiej bedzie ubrac cos co doda ci lekkosci i pokaze ze ty nie tanczysz a sie unosisz :)... modne sa bufki rozne falbany i marszczenia... :)mozesz uzyc pasa na brzusio o pol tonu jasniejszego niz sukienka wtedy optycznie go ukryjesz :)....

Buzki i pozdrawiam :)
 
cokolwiek ubierzesz będzie dobrze:) to panna młoda musi zdziwiać:)

też mnie czeka za miesiąc wesele i nie planuję szaleć z ciuchami, najważniejsze żeby brzusiowi było wygodnie
 
wiesz spodnie ciążowe są na allegro sama kupowałam po 49 zł, z satyny z dodatkiem czegoś, do tego jak dziewczyny mówią tuniczkę, ładnie będziesz wyglądała a przede wszystkim wygodnie Ci będzie
 
Poszukaj na Allegro.:tak:
A poza tym w H&M podobno jest dział dla kobiet w ciąży i raczej w każdym większym mieście znajdziesz jakiś sklep z odzieżą ciążową. Ja znalazłam przez wyszukiwarkę u siebie w okolicy. I zakupiłam dżinsy... tanie nie były, ale za to wygodne! Mogłam przez Allegro, ale niestety jestem drobna i wszystko muszę mierzyć.Pogadaj z jakąś krawcową i coś Ci sensownego doradzi? Może zdoła jakiś ciuch przerobić tak byś mogła w tym iść z brzuszkiem a potem ew. wykorzystać? Może wystarczy jak kupisz tylko spodnie a tunik wszędzie teraz zatrzęsienie (niekoniecznie w sklepach z odzieżą ciążową)i coś dobierzesz. Miesiąc to nie za dużo, ale możliwe, że przeróbka nie będzie czasochłonna. Bo też rozumiem ze szkoda tak na jedną okazję i w takim szczególnym stanie kupowac jedna drogą kreację. Chociaż... zawsze możesz wystawić później na Allegro ;-) albo .. przyda się na następną ciążę!
 
nie wiem ja bym tak nie mogla....
jestem po szkole odziezowej, z wyksztalcenia krawcowa/projektan odziezy i moze patrze na to i naczej :)!!!

No wiecie - zboczenie zawodowe :D!!!
Ale że co? Chodzi o przeróbki? No tak- laik jestem ;-) Ale co szkodzi kobicie zapytać. A nuż jej coś krawcowa wyczaruje, no...;-)

PS Jeżeli na avatarze to Ty (bo na moim avatarze to nie ja :-D ), to strrrasznie przypominasz moją bratową ;-)
 
Za miesiąc idę na wesele koleżanki. Nie mam pojęcia w co sie ubrać...nie chcę typowej sukienki z satyny odcinanej pod brzuchem. najlepiej to żeby to nie była sukienka...myślałam o spodniach i tunice....ale jakich? gdzie kupić coś naprawdę fajnego? Jestem załamana. Mma talię ale z boku wyglądam już jak słoniątko :szok:. Dziewczyny błagam poradźcie coś...może któraś z was ma coś do odsprzedania? Nie chce też wydawać dużo pieniędzy - max 100 zł. Prosze o pomoc mamine brzuszki...pozdrawiam Małgosia


A ja bym pokopała w ciucholandzie , jak byłam w 8 miechu miałam wesele , kupiłam sliczna tunikę biało czarną dośc długą na ciuchach za 8zł . Z duzym dekoldem do tego miałam spodnie białe 3/4 i niestety klapki bo miałam spuchniete nogi i w inne buty mi nogi nie weszły he he .. nikt nie miał żalu że nie miałam super kiecy , ważne że mi było wygodnie a do tego tanio:-D
 
reklama
Ale że co? Chodzi o przeróbki? No tak- laik jestem ;-) Ale co szkodzi kobicie zapytać. A nuż jej coś krawcowa wyczaruje, no...;-)

PS Jeżeli na avatarze to Ty (bo na moim avatarze to nie ja :-D ), to strrrasznie przypominasz moją bratową ;-)

haha... Potraktuje to jako komplement :D!!!
no ja rozumiem, w koncu po to jestesmy, by szyc i przerabiac....
ale ja jestem taka ze lubie byc cudem :D!!!...
dlatego siedze w modelingu, projektuje i szyje :D....
lubie zachwycac.... - wiec wybralabym jakas ekstrawagancka kiecke :)...

A ja bym pokopała w ciucholandzie , jak byłam w 8 miechu miałam wesele , kupiłam sliczna tunikę biało czarną dośc długą na ciuchach za 8zł . Z duzym dekoldem do tego miałam spodnie białe 3/4 i niestety klapki bo miałam spuchniete nogi i w inne buty mi nogi nie weszły he he .. nikt nie miał żalu że nie miałam super kiecy , ważne że mi było wygodnie a do tego tanio:-D

w ciuszkolandach sa niekiedy naprawde BOSKIE rzeczy i to za tanioche.... łatwo przerobic a efekt na ban boski...
a tak poza - jakbys jednak skusila sie na jakas ladna sukienke to zaprazsam do krawcowej, nie powinno byc drogo ;)!!!!
 
Do góry