reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W Jakiej Pozycji Powinna Spać?

reklama
moja córeczka od samego początku śpi na pleckach, tak tylko jej pasowało i do tej pory pasuje, główkę przechyla na bok sama, na wznak raczej nie śpi - czasem na spacerze :tak: poza tym śpi też na brzuszku - jak uśnie nam na rękach to na brzuch ją odkładamy bo tylko w tej pozycji śpi dalej ;-) nie zdarzyło nam się do tej pory sytuacja, żeby mała się zakrztusiła :no:
 
Mam dwumiesięczną córeczke.
Zastanawiam się w jakiej pozycji powinna spać w dzień tzn na jakim boczku a mozże na pleckach ?
Wiem że raz na prawym prawym raz na lewym boczku zwłaszcza po jedzeniu. Tylko wydaje mi się że od tych pozycji wydłuzyła jej sie główka. Na wprost tez nie za bardzo lubi lerzec w nocy oczywiście na boczkach bo moze się ulać.
Jak wy kładziecie w dzień i w nocy dziewczyny?:confused::confused::confused:

Moj maly od urodzenia spi na boczku tak mu najwygodniej bo sam sie tak uklada;-)Na poczatku tez sie balam ze mu sie glowka znieksztalci ale wcale tak sie nie stalo a wrecz przeciwnie;-)ma teraz bardzo ladna ksztaltna glowke;-)
 
Do momentu póki Hania nie nauczyła się przekręcać na boczki to układaliśmy na boczku naprzemiennie- i główka równiutka, zgrabna. ok. 3 miesiąca mała już sama wybierała czy śpi na plecach czy na boczku, a w dzień na krótkie drzemki kładliśmy na brzuszku " na żabkę"- zalecenie bioderkowe. I bioderka i główka w porządku. A teraz to śpi pozwijana na supełek z nóżkami poza szczebelkami- i wszelkie próby przekładania kończą się awanturą:-D
 
Do góry