reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

W jakim wieku rolki dla dziecka ?

Godmother

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Myślę, że najlepiej będzie jeśli sama ocenisz, czy to odpowiednie dla dziecka. W końcu, aby jeździć na rolkach trzeba umieć utrzymać równowagę i mieć trochę siły fizycznej.
Jeśli dziecko jest w miarę skoordynowane, potrafi utrzymać równowagę, zwraca uwagę na otoczenie, to można spróbować kupić mu rolki. Zawsze istnieje opcja zakupu pary z regulowanym rozmiarem, także nawet jeśli dziekco nie wykorzysta ich teraz, to za jakiś czas. :)

reklama

BajkoweUbranka_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moim zdaniem nie ma reguły,zasady dotyczącej wieku w którym powinniśmy kupić rolki dla swojego dziecka,wszystko zależy od rozwoju fizycznego,np jeden 4 latek będzie sobie świetnie radził a inny już nie,tutaj nie ma żadnej zasady.

Buty-dla-dzieci_com_pl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To poniekąd indywidualna kwestia,ale myślę że generalnie nie powinno być to wcześniej niż 6-7 lat i też powinniśmy zadbać o to aby wybrać dobrej jakości,stabilne rolki,w końcu chodzi o bezpieczeństwo naszego dziecka.

Rozwiązania
0
to wszystko zależy w sumie od Twojego dziecka, czy się chce nauczyć jeździć na rolkach ;) pewnie jak Ty jeździsz czy Twój mąż lub inne Twoje dzieci to małe dziecko również chce jeździć, ale musisz pamiętać, żeby nie puszczać go na żadną ruchliwą drogę, lepiej zabrać dziecko na specjalny tor, na którym się nauczy jeździć niż ryzykować jego życiem ;) zresztą teraz to się coraz chłodniej robi także raczej jak już to będziesz na wiosnę swoje dziecko uczyć jazdy, także masz jeszcze trochę czasu na zastanowienie się :)

Rozwiązania
0
Ja mojemu maluchowi kupiłam rolki na szóste urodziny. Radości nie było końca Teraz z mężem przynajmniej raz na jakiś czas zabieramy go na boisko pobliskiej szkoły, żeby mógł tam sobie poszaleć. Ostatnio kupiliśmy mu też świecące kółka do rolek – to fajny gadżet, ale też zwiększa jego widoczność. Możecie poczytać o tym tutaj: Link do: Odblaski, świecące kółka, czyli akcesoria do rolek - Poradnik Ceneo

Rozwiązania
0
na rolkach się raczej wygodniej jeździ. Ale wrotki są łatwiejsze do nauki :)

Rozwiązania
0
To prawda, natomiast wiele dzieci chce od razu rolki i to raczej zabaw dla nieco starszych dzieci, powiedzmy od 7-8 lat wzwyż. obowiązkowo do rolek trzeba kupić komplet ochraniaczy z kaskiem.

monia_l

Wrześniowe mamy'07
Rozwiązania
0
To prawda, natomiast wiele dzieci chce od razu rolki i to raczej zabaw dla nieco starszych dzieci, powiedzmy od 7-8 lat wzwyż. obowiązkowo do rolek trzeba kupić komplet ochraniaczy z kaskiem.
trochę się nie zgadzam z tym wiekiem wszystko zależy od dzieci moi zaczeli bardzo wcześnie bo syn nie miał jeszcze 3 lat corka miala 5 lat . Kask i ochraniacze obowiązkowo.

reklama

Umbi

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Jakieś opinie o łyżworolkach firmy Spokey?
Czy ktorejś dziecko jeździ na takich i czy jesteście zadowolone z wyboru? sklep.spokey.pl/product-pol-21580-Rolki-lyzwy-Melt-4w1.html

Zastanawiam się czy nie kupić ich dla córki. Zbliżają sie jej urodziny i po prostu nie mogę sie nasłuchać już tego jak to chce rolki.
No i jeszcze jedno. Mianowicie czy warto kupić dla dziecka od razu z rolkami kask? Ochraniacze to rozumiem ale czy Wasze dzieci jeżdża w kaskach?

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry