reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W jakim wieku rolki dla dziecka ?

Godmother

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Myślę, że najlepiej będzie jeśli sama ocenisz, czy to odpowiednie dla dziecka. W końcu, aby jeździć na rolkach trzeba umieć utrzymać równowagę i mieć trochę siły fizycznej.
Jeśli dziecko jest w miarę skoordynowane, potrafi utrzymać równowagę, zwraca uwagę na otoczenie, to można spróbować kupić mu rolki. Zawsze istnieje opcja zakupu pary z regulowanym rozmiarem, także nawet jeśli dziekco nie wykorzysta ich teraz, to za jakiś czas. :)

reklama

BajkoweUbranka_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moim zdaniem nie ma reguły,zasady dotyczącej wieku w którym powinniśmy kupić rolki dla swojego dziecka,wszystko zależy od rozwoju fizycznego,np jeden 4 latek będzie sobie świetnie radził a inny już nie,tutaj nie ma żadnej zasady.

Buty-dla-dzieci_com_pl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To poniekąd indywidualna kwestia,ale myślę że generalnie nie powinno być to wcześniej niż 6-7 lat i też powinniśmy zadbać o to aby wybrać dobrej jakości,stabilne rolki,w końcu chodzi o bezpieczeństwo naszego dziecka.

Rozwiązania
0
to wszystko zależy w sumie od Twojego dziecka, czy się chce nauczyć jeździć na rolkach ;) pewnie jak Ty jeździsz czy Twój mąż lub inne Twoje dzieci to małe dziecko również chce jeździć, ale musisz pamiętać, żeby nie puszczać go na żadną ruchliwą drogę, lepiej zabrać dziecko na specjalny tor, na którym się nauczy jeździć niż ryzykować jego życiem ;) zresztą teraz to się coraz chłodniej robi także raczej jak już to będziesz na wiosnę swoje dziecko uczyć jazdy, także masz jeszcze trochę czasu na zastanowienie się :)

Rozwiązania
0
Ja mojemu maluchowi kupiłam rolki na szóste urodziny. Radości nie było końca Teraz z mężem przynajmniej raz na jakiś czas zabieramy go na boisko pobliskiej szkoły, żeby mógł tam sobie poszaleć. Ostatnio kupiliśmy mu też świecące kółka do rolek – to fajny gadżet, ale też zwiększa jego widoczność. Możecie poczytać o tym tutaj: Link do: Odblaski, świecące kółka, czyli akcesoria do rolek - Poradnik Ceneo

Rozwiązania
0
na rolkach się raczej wygodniej jeździ. Ale wrotki są łatwiejsze do nauki :)

Rozwiązania
0
To prawda, natomiast wiele dzieci chce od razu rolki i to raczej zabaw dla nieco starszych dzieci, powiedzmy od 7-8 lat wzwyż. obowiązkowo do rolek trzeba kupić komplet ochraniaczy z kaskiem.

monia_l

Wrześniowe mamy'07
Rozwiązania
0
To prawda, natomiast wiele dzieci chce od razu rolki i to raczej zabaw dla nieco starszych dzieci, powiedzmy od 7-8 lat wzwyż. obowiązkowo do rolek trzeba kupić komplet ochraniaczy z kaskiem.
trochę się nie zgadzam z tym wiekiem wszystko zależy od dzieci moi zaczeli bardzo wcześnie bo syn nie miał jeszcze 3 lat corka miala 5 lat . Kask i ochraniacze obowiązkowo.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Martxx1 W jakim wieku ślub w jakim wieku dziecko? Pochwalić się:) Potrzebuję porady 23
D W jakim wieku posłac dziecko na obóz ? Mamy nastolatków 21
AgataW Odróżnianie kolorów i kształtów u maluchów. W jakim wieku? Rozwój i zabawy 15
kropelka Testy skórne - w jakim wieku? Mały alergik 14
P Cykle bezowulacyjne. Po jakim czasie udało Wam się je wyleczyć i zajść? Staramy się 14
P Po jakim czasie po uregulowaniu progesteronu udało Wam się zajść w ciążę? Staramy się 23
R Po jakim czasie test? Potrzebuję porady 6
Milena34 W jakim sklepie Potrzebuję porady 6
M W jakim momencie kariery zawodowej zdecydowalyście zajść w ciążę? Potrzebuję porady 24
L Kaszka na jakim mleku? Potrzebuję porady 13
M W jakim sklepie internetowym można kupić Carum Carvi Kinderzapfchen, Czopki (Wala) ? Zdrowie 3
M Na jakim świecie żyjemy, że co drugie dziecko to alergik??? Zdrowie 4
oluchapoducha Po jakim czasie starań wykonać badania hormonów Staramy się 3
M Po jakim czasie przysługuje urlop macierzyński? Porady prawnika 2
M Wywar z mięsa po jakim czasie ? Żywienie dzieci - porady 1
E W jakim wymiarze wypoczynkowy po L4 i macierzynskim i co z niewykorzystanym wychow.. Porady prawnika 5
A po jakim czasie l4 Porady prawnika 1
D Po jakim czasie objawy alergii pokarmowej? Żywienie 3
Muminka Jakim mlekiem karmicie waze skarby? Żywienie 44
ania98765 Jestem w ciąży, nie wiem jakim cudem... Ciąża, poród, połóg 16
M Zostałem ojcem w wieku 17 lat Potrzebuję porady 288
Joaszka Za mały zarodek w stosunku do wieku ciąży z om Potrzebuję porady 39
K Ciąża w młodym wieku Potrzebuję porady 55
milena1706 Różnica wieku między dziećmi Ciąża, poród, połóg 18
U Dzieci z małą różnicą wieku Potrzebuję porady 11
M ciąża w wieku 21 lat , pomocy!!! Potrzebuję porady 16
E Produkty mleczne w diecie matek i dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Noworodek 0
E Produkty mleczne w diecie matek i dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Roczniaki i dwulatki 1
W FSH w górnej granicy w wieku 19lat Potrzebuję porady 3
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
L Jakie mam szansę na ciążę przy takich wynikach i wieku? Staramy się 23
S Ciąża w wieku 16 lat, a szkoła zaoczna? Ciąża, poród, połóg 0
E Ciąża w wieku 19 Lat. Grudniowe mamy 2018 17
zanka200389 Duza roznica wieku między rodzeństwem Potrzebuję porady 20
P Ciąża w wieku 16 lat Potrzebuję porady 6
daruska Mamy w wieku 18-20 lat ;) Młodziutkie mamy 56
karolyn1987 dzieci z mała różnicą wieku a dzienne drzemki noworodka Potrzebuję porady 9
michasia30 Wózki dla dwójki w rożnym wieku. Styczniowe mamy 2018 26
C Prośba o wypełnienie ankiety dla rodziców dzieci w wieku 0-3 lat Trzylatki 0
C Prośba o wypełnienie ankiety dla rodziców dzieci w wieku 0-3 lat. Roczniaki i dwulatki 0
M Prośba o wypełnienie ankiety dla mam dzieci w wieku od 1 do 3 lat Roczniaki i dwulatki 0
M Prośba o wypełnienie ankiety dla mam dzieci w wieku od 1 do 3 lat Trzylatki 0
S potrzebuję rodziców dzieci w wieku 6-12 lat pilne Potrzebuję porady 3
R Za mały zarodek w stosunku do wieku ciąży Potrzebuję porady 4
karolyn1987 Roznica wieku między dziećmi Potrzebuję porady 53
soulmate Instynkt macierzyński w wieku 19 lat, co robić? Potrzebuję porady 17
E Rozbieżność wieku płodu po badaniu USG - czy to normalne? Potrzebuję porady 12
I w wieku 22 lat zostałam sama z dwójką dzieci i w ciazy, nie mam ochoty już żyć !!! Archiwum Samodzielnych rodziców 3
S Ciąża w młodym wieku Ciąża, poród, połóg 5
J Zajęcia Adaptacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat! Zapraszamy! Ogłoszenia tylko tutaj 0