reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę?

W którym dniu cyklu zaszłyscie w ciążę

  • 7-8

    Głosów: 2 4,8%
  • 9-10

    Głosów: 3 7,1%
  • 11-12

    Głosów: 3 7,1%
  • 12-13

    Głosów: 9 21,4%
  • 14-15

    Głosów: 9 21,4%
  • 16-17

    Głosów: 7 16,7%
  • 18-19

    Głosów: 3 7,1%
  • 20-21

    Głosów: 1 2,4%
  • 22-23

    Głosów: 1 2,4%
  • 24-25

    Głosów: 4 9,5%

  • Wszystkich głosujących
    42
Hej... Mam pytanie moje cykle są 27-28. Współżylam z mężem 7,8,11i16 czy mam jakiekolwiek szanse na ciążę...
 
reklama
Witam mam pytanko staramy się z narzeczonym o dziecko cykle mam 28 dniowe czy jak się kochaliśmy w 12,14,15,16,17,18 dniu cyklu to mamy szanse na ciążę?
 
Witam was staramy się i dziecko cykle mam od 28 do 35 kochałam się z mężem od dnia skączonej miesiączki do 20dc tylko ominelismy 16dc potem od 20dc co drugi dzień dziś wypada 29dc bolą mnie sutki przy dotknięciu i mam powiększone piersi ale mnie nie bolą i podbrzusze czasami po bolewa jak myślicie czy mogło nas się udać ? Staramy się drugi cykl
 
Witam was staramy się i dziecko cykle mam od 28 do 35 kochałam się z mężem od dnia skączonej miesiączki do 20dc tylko ominelismy 16dc potem od 20dc co drugi dzień dziś wypada 29dc bolą mnie sutki przy dotknięciu i mam powiększone piersi ale mnie nie bolą i podbrzusze czasami po bolewa jak myślicie czy mogło nas się udać ? Staramy się drugi cykl
Już drugi cykl?! Kupa czasu 🤡
A tak serio to szanse są, zrob test 🤷🏽‍♀️
 
Witam was staramy się i dziecko cykle mam od 28 do 35 kochałam się z mężem od dnia skączonej miesiączki do 20dc tylko ominelismy 16dc potem od 20dc co drugi dzień dziś wypada 29dc bolą mnie sutki przy dotknięciu i mam powiększone piersi ale mnie nie bolą i podbrzusze czasami po bolewa jak myślicie czy mogło nas się udać ? Staramy się drugi cykl
Takie same objawy przed miesiączką. Zrób test jak miesiączka nie przyjdzie.
 
Do góry