reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym dniu cyklu po staraniach uwazacie, że udało sie Wam zajść w ciążę?

W którym dniu cyklu zaszłyscie w ciążę

  • 7-8

    Głosów: 2 4,9%
  • 9-10

    Głosów: 3 7,3%
  • 11-12

    Głosów: 3 7,3%
  • 12-13

    Głosów: 8 19,5%
  • 14-15

    Głosów: 9 22,0%
  • 16-17

    Głosów: 7 17,1%
  • 18-19

    Głosów: 3 7,3%
  • 20-21

    Głosów: 1 2,4%
  • 22-23

    Głosów: 1 2,4%
  • 24-25

    Głosów: 4 9,8%

  • Wszystkich głosujących
    41

Lila28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Grudzień 2019
Postów
162
Witajcie. Jak w temacie :) jak długie macie cykle i wg waszej obserwacji, który dzień cyklu przyczynił się do zajścia w ciążę.
 
reklama
Ja przy 28 dc ,wiedziałam że jestem w ciąży robiąc test właśnie 28 dc, i pojawił się cień, a wcześniej nic na to nie wskazywało, jedyne co było inne niż zawsze, to co jakiś czas kłucie jajników, tydzień przed @
 
Ja przy 28 dc ,wiedziałam że jestem w ciąży robiąc test właśnie 28 dc, i pojawił się cień, a wcześniej nic na to nie wskazywało, jedyne co było inne niż zawsze, to co jakiś czas kłucie jajników, tydzień przed @
Pytanie dotyczy dnia cyklu, w którym mogło nastąpić poczecie. Nie wyniku pozytywnego na tesce :)
 
Też miałam monitoring i w cyklu, w którym się udało pęcherzyk był już pekniety w 15dc. Cykle 26 dniowe. A zazwyczaj miałam owulacje około 11/12 dnia cyklu.
 
Pytanie dotyczy dnia cyklu, w którym mogło nastąpić poczecie. Nie wyniku pozytywnego na tesce :)

Coś takiego możesz określić tylko przy monitoringu cyklu albo przy wpadce.
Ja o dwoje dzieci się starałam i w obu przypadkach był seks przez cały okres płodny, nie ma możliwości stwierdzić, którego dnia akurat nastąpiło zapłodnienie.
 
Przy pierwszym dziecku nie jestem w stanie stwierdzić bo staraliśmy się cały cykl, przy drugim dziecku był to 22 dzień przy 30 dyniowych cyklach.
 
inseminacja w 14 dc o 17.00 a w 15 dc o 12.00 było już po owu

teraz 3 ciąża seks 13,14 dc i z obserwacji wynika że owu była w 14/15 dc.

Generalnie seks dzień przed/w dniu owu

Najlepiej kochać się co 2 dni. nie przegapi się owu bo plemniki też trochę żyją- wg różnych zrodel 2-5 a nawet 7 dni (to już wyjątkowo, raczej 2 dni optymalnie)
 
reklama
Do góry