reklama

W którym dniu cyklu zaciążyłyście?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Karolina93, 13 Grudzień 2015.

1. Karolina93

Karolina93 Fanka BB :)

Witajcie,
    Kochane w którym dniu cyklu zaszłyście w ciąże? I przy jak długich cyklach? I ile sie o maleństwo staraliście? Za mną miesiąc starań i sie nie udało... I zgłupieć można, tak bardzo sie tego maleństwa pragnie:-)

2. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

No ciekawe jak to ktoś sprawdzi... Nie da się. Można sprawdzić kiedy jest owulacja. Wiadomo ile max żyje jajeczko. Ale dokładnie kiedy dochodzi do zapłodnienia? Hmm ;)
    Zamiast wypytywać poznaj swój cykl.
    Poza tym "żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi". Nawet jak są warunki, to nie zawsze jest ciąża.

3. reklama
  4. Jasmine_21

Jasmine_21 Zaciekawiona BB

nie wiadomo tego :) jak sie staralismy to seks byl trzy dni przed owulacja, w owulacje i trzy dni po. nie codziennie bo niby jakosc nasienia spada, tak twierdzi moj gin. zaszlismy w ciaze po 3mcach staran, z tym ze bylam oslabiona bo bylam po ciazy pozamacicznej.. dosc szybko sie udalo, rok po pozamacicznej urodzilam coreczke :)

5. Karolina93

Przykro mi z powodu tamtej ciąży :-( nie wiem nigdy jak pocieszyć, lecz masz cudowna córcię teraz :-) cierpliwość przede wszystkim mi jest potrzebna:-) i obserwacja swojego ciała. dziękuje dziewczyny za odpowiedz!!

6. Jasmine_21

Jasmine_21 Zaciekawiona BB

tak, jest cudowna :) nie denerwuj sie, stres w niczym nie pomaga, a jeden cykl to jeszcze nie tragedia :) choc wiem jaki zal gdy na tescie jedna kreska.. ale powodzenia i dasz rade! :)

7. Karolina93

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Cykle miałam zwykle 28-30 dni, owulację sprawdzałam testami i z kalendarzem owulacji i kiedy był płodny tydzień kochałam się z mężem co dwa dni.
    Córcia zaskoczyła w pierwszym miesiącu starań, Synek w drugim :tak:

Poleć forum