reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym dniu cyklu zaciążyłyście?

Karolina93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2015
Postów
516
Miasto
Toruń
Witajcie,
Kochane w którym dniu cyklu zaszłyście w ciąże? I przy jak długich cyklach? I ile sie o maleństwo staraliście? Za mną miesiąc starań i sie nie udało... I zgłupieć można, tak bardzo sie tego maleństwa pragnie:-)
 
reklama
No ciekawe jak to ktoś sprawdzi... Nie da się. Można sprawdzić kiedy jest owulacja. Wiadomo ile max żyje jajeczko. Ale dokładnie kiedy dochodzi do zapłodnienia? Hmm ;)
Zamiast wypytywać poznaj swój cykl.
Poza tym "żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi". Nawet jak są warunki, to nie zawsze jest ciąża.
 
Witajcie,
Kochane w którym dniu cyklu zaszłyście w ciąże? I przy jak długich cyklach? I ile sie o maleństwo staraliście? Za mną miesiąc starań i sie nie udało... I zgłupieć można, tak bardzo sie tego maleństwa pragnie:-)

nie wiadomo tego :) jak sie staralismy to seks byl trzy dni przed owulacja, w owulacje i trzy dni po. nie codziennie bo niby jakosc nasienia spada, tak twierdzi moj gin. zaszlismy w ciaze po 3mcach staran, z tym ze bylam oslabiona bo bylam po ciazy pozamacicznej.. dosc szybko sie udalo, rok po pozamacicznej urodzilam coreczke :)
 
nie wiadomo tego :) jak sie staralismy to seks byl trzy dni przed owulacja, w owulacje i trzy dni po. nie codziennie bo niby jakosc nasienia spada, tak twierdzi moj gin. zaszlismy w ciaze po 3mcach staran, z tym ze bylam oslabiona bo bylam po ciazy pozamacicznej.. dosc szybko sie udalo, rok po pozamacicznej urodzilam coreczke :)
Przykro mi z powodu tamtej ciąży :-( nie wiem nigdy jak pocieszyć, lecz masz cudowna córcię teraz :-) cierpliwość przede wszystkim mi jest potrzebna:-) i obserwacja swojego ciała. dziękuje dziewczyny za odpowiedz!!
 
tak, jest cudowna :) nie denerwuj sie, stres w niczym nie pomaga, a jeden cykl to jeszcze nie tragedia :) choc wiem jaki zal gdy na tescie jedna kreska.. ale powodzenia i dasz rade! :)
 
reklama
Cykle miałam zwykle 28-30 dni, owulację sprawdzałam testami i z kalendarzem owulacji i kiedy był płodny tydzień kochałam się z mężem co dwa dni.
Córcia zaskoczyła w pierwszym miesiącu starań, Synek w drugim :tak:
 
Do góry