reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym szpitalu rodzicie ???

O wojewódzkim w Gdańsku słyszłam dobre opinie- od moich praktykujących wcześniej porody, koleżanek. Ale problem mam inny- chciałabym zamówić sobie położną, bo nie wiem, czy lekarz prowadzący będzie miał akurat dyżur. Rozważałam też szpital na Zaspie, ale zupełnie nie mam rozeznania w lekarzach i położnych. Mój wymarzony poród to najpierw dużo wody, potem znieczulenie. Woda jest super, zwłaszcza że teraz regularnie chodzę na areobik na basen. Polecam jeśli lekarz Wam nie zakaże
 
reklama
ja wybieram sie jutro na basen a jesli chodzi o Zaspe to tam aktualnie panuje wirus paciorkowca na oddziale noworodkow a na Klinicznej jest remont duzego wyboru nie masz
 
ja do hotelu FALTOM ale on nie jest typowo dla ciezarnych mi wystarczy tylko troche ruchu bo tak mnie bola plecy ze hejjjjj
 
agusia9915to ty chodzisz normalnie na basen tak? nie na aerobik?
ja w sumie mam baen pod nosem 50 metrow od mojego bloku ale odradzily mi tam panie praciujace bo nie jest za czysto i szukam gdzies dobrego fajnego miejsca najlepiej blisko centrum gdanska:baffled:
 
na aerobik tzn aquarobik ale nie konkretnie dla ciezarnych tylko dla wszystkich .Prowadzaca mowi co mi wolno czego nie zaleca ...
 
Ja zdecydowałam się na KOŚCIERZYNĘ pomomo że mieszkam już w Bytowie ale tam jest strasznie. mam nadzieję ,że kościerzyna będzie OK i nic złego sie nie stanie bo straszniejuz teraz boje sie porodu. Jeszcze musze wybrać polozna aby się lepiej czuć psychicznie że ktoś mi pomoże bo ja typowa zielona gęś jeśli o dzieci chodzi.:zawstydzona/y:
 
karola-04, dobrze kojarzy mi sie Kościerzyna, ale te wspomnienia tylko wakacyjne i nie szpitalne. a porodu sie nie boj. to tez moj pierwszy raz i ku zdziwieniu jedyne o co sie boje to o malenstwo. reszta sie nie liczy :-)
 
:-) No weim że najwazniejszy jest Szymek, ale boję sie szpitali. Z tego co wiem to na porodówkę nikt nie może przyjść nawet mąż i to mnie przerasta.są specjalne pokoje na widzenie ale tam nie :-) mozna zabrać dziecka. Pewnie po co te wszystkie kolędy rodziny ale mąż. On tak dobrze radzi sobie z dziećmi a ja:szok: . No ale damy radę.
 
reklama
boze jak to maz nie moze wejsc na porodowke?? u mnie w szpitalu porody rodzinne i do wody i wszystkie mozliwe sa za darmo i nikt nie robi problemow.

a do pokoju gdzie lezy mamusia z dzidza po porodzie moze wejsc kazdy.

zastanawiam sie czasem w ktorym my wieku zyjemy:baffled:
 
Do góry