reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tc poznałyście płeć dziecka?

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
23
Witam jestem aktualnie w 15 tc w 13 byłam na usg prenatalnym licząc na to ze lekarz powie coś o płci ponieważ dwie znajome w 13 tc już wiedziały że będzie syn. Niestety jak Pan doktor stwierdził nic nie widać ale dodał że,, to ze nic nie widac nie znaczy że córka "jednak skoro dzieciaczom moich znajomych w 13 tc już między nóżkami dyndalo coś a u nas nic to znaczy że większe prawdopodobieństwo córki? Bo ja juz nie potrafię usiedziec nie wiedząc kogo mam w brzuszku jest mi to obojętne czy córka czy syn ale tak bardzo bym chciała już wiedzieć. Więc stąd moje pytanie kiedy wy poznałyście płeć? Czy jeśli u mojego maluszka w 13 tc nic nie dyndalo to bardziej mam się nastawić na córkę czy siusiiak może ujawnić się później? Za 1, 5 tygodnia mam wizytę i jak na niej nic mi nie powiedzą to chyba zbzikuje :)
 
reklama
Rozwiązanie
U
Zależy kiedy dzidzia będzie chciała się ujawnić. Ja poznałam płeć Uwaga aż w 19 tc ponieważ córka zawsze ułożyła się tak żeby się nie ujawnić. Potem poszłam potwierdzić w 3D kilka razy
reklama
U nas na prenatalnych ginekolog sama powiedziała, że mogła by powiedzieć jaka płeć ale to często za wcześnie i błędnie nie chce mówić, więc dowiedziałam się dopiero między 18 a 24 tc bo jakoś raz mała się źle obróciła i nic widać nie było. Ale gin powiedziała że dziewucha i jest dziewucha. :)
 
U mnie na prenatalnych lekarz powiedzial, ze na 80% dziewczynka, w 16 tyg inny lekarz ze chyba chlopiec...wiec juz sama nie wiem. Chociaz sama czuje, ze to dziewczynka, ale to chyba bez znaczenia :p
 
reklama
Zależy kiedy dzidzia będzie chciała się ujawnić. Ja poznałam płeć Uwaga aż w 19 tc ponieważ córka zawsze ułożyła się tak żeby się nie ujawnić. Potem poszłam potwierdzić w 3D kilka razy
 
Rozwiązanie
Do góry