reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

roksa103

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Luty 2010
Postów
18
Miasto
Bydgoszcz
W ktoórym tygodniu byłyście w ciąży jak sie dowiedziałyście??
Pytam sie poniewaz nie wiem czy ja sie troszke za pozno nie dowiedzialam??a dodam ze jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to sie okazalo ze to juz 11 tydzien.
 
reklama
W ktoórym tygodniu byłyście w ciąży jak sie dowiedziałyście??
Pytam sie poniewaz nie wiem czy ja sie troszke za pozno nie dowiedzialam??a dodam ze jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to sie okazalo ze to juz 11 tydzien.
gratuluję:tak:to pewnie już niedługo genetyczne USG Cię czeka?
Ja test robiłam w 3tc . USG potwierdzające miałam w 6tc i widziałam serduszko:tak:
 
Ja test zrobilam tydzien po @ , ktorej nie bylo oczywiscie. U lekarza bylam w 4 tyg to nic jeszcze nie widzial. W 5 tyg potwierdzil ciaze :-) To bylo prawie rok temu ;-)
 
Ja dowiedziałam się z testu tydzień po @, jakiś czas potem robiłam badania beta hcg i wyszło 6. Do Gina zobaczyć fasolkę poszłam w 8.
 
Oczywiście pierwszy sygnał to brak miesiączki.Tydzień od terminu kiedy powinnam się jej spodziewać zrobiłam test.W ciągu najbliższych dni jeszcze kilka,wszystkie z wynikiem pozytywnym.Gdy następnie wybrałam się do ginekologa okazało się,ze to 6 tydzień :)
 
Dowiedziałam się, ze jestem w ciąży w 8 tygodniu.
Choć pierwsze USG było już w 6 tygodniu to moja gin nic nie widziała powiedziała ze macica jest powiększona i może to oznaczać ciąże.
Wiedziałm wczasniej, że juz jestm ponieważ nie miałam okresu...
 
Lekarz potwierdził w 5tc., trzy dni przed wizytą robiłam test i wynik był pozytywny ale podejrzewałam już wcześniej oczywiście przez spóźniający się okres.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tydzien po terminie @ zrobiłam test a u gina na usg potwierdziłam to tydzien pozniej.. a to był juz 8 tydzień. :)
 
Do góry