reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

W piątym tc była już pewność po usg :-) A podejrzewałam już w drugim tc, bo dzidziuś był planowany, a ja czułam się jakbym miała napięcie przedmiesiączkowe przez cały miesiąc ;-)
 
reklama
ja test zrobiłam tydzień po spodziewanej miesiączce. Wynik był szokujący, bo akurat nie planowaliśmy maleństwa. Teraz już tylko doczekać się nie możemy spotkania z naszym maleństwem :)
 
Ja dowiedziałam się z testu około 5 tygodnia ciąży-10 dni po terminie miesiączki, a lekarz potwierdził ciążę w 8 tygodniu. Obecnie mam śliczną 2 miesięczną córeczkę :-)
 
My nie planowaliśmy drugiej dzidzi, chociaż ja już bardzo chciałam. Starsza córka ma prawie 4 latka i pomyślałam, że taka fajna różnica wieku będzie :-)
Tak wię nie wiedziałam, że jestem w ciąży, ale nie dawało mi spokoju to, że podczas spotkania ze znajomymi odrzucam alkohol :happy: Drinki lubiałam zawsze kolorowe, nie kolorowe i żaden mi nie wchodził. Zrobiłam test i proszę jestem w ciąży. Do lekarza poszłam w 6 tyg i teraz dzidzia jest już w połowie swojej drogi na świat :-)
 
hej nasza dzidzia tez nie była planowana a teraz nie możemy się jej doczekać
ja dowiedziałam się z testu a potem migiem do lekarza to był już 5 tydzień pozdrawiam
 
Ja starałam się o dzidzie test zrobiłam tego samego dnia kiedy miałam dostać miesiączkę i wyszły dwie kreseczki po trzech dniach posłam do gina ale jeszcze nie widział fasolki i kazał mi przyść za dwa tygodnie ale założył, że jestem w ciąży(kazał brać folik, ale Ja go już brałam od 2 miesięcy) :-)

I po dwóch tygodniach obliczył, że to 6 tydzień ciąży :tak::tak::tak:
Teraz czekam na dzidzię, ale do sierpnia daleko :crazy:
 
reklama
test zrobiłam tydzień po terminie miesiączki - pozytywny (3 tydz ciąży)
zaraz pobiegłam do gin ale powiedziała, że to za wcześnie by mi robić USG więc dla pewności sama zrobiłam sobie beta HCG
 
Do góry