reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

hey dziewczyny mam do was pytanie miesiaczka spózniua mi sie 2 tyg zrobiłam sobie badanie BHCG i wyszedo ze mam go we krwi 296,10 czy jestem w ciązy?
 
reklama
Normy hormonu gonadotropiny kosmówkowej beta (B-HCG) we krwi

Ciąża może zostać stwierdzona na podstawie laboratoryjnego badania krwi na ilość hormonu gonadotropiny kosmówkowej beta (B-HCG). Ilość tego hormonu we krwi zmienia się wraz z wiekiem ciąży. Normy hormonu gonadotropiny kosmówkowej beta są następujące:

3-4 tydzień ciąży: 9-130 mlU/ml
4-5 tydzień ciąży: 75-2600 mlU/ml
5-6 tydzień ciąży: 850-20800 mlU/ml
6-7 tydzień ciąży: 4000-100200 mlU/ml
7-12 tydzień ciąży: 11500-289000 mlU/ml
12-16 tydzień ciąży: 18300-137000 mlU/ml
16-29 tydzień ciąży: 1400-53000 mlU/ml
29-41 tydzień ciąży: 940-60000 mlU/ml

lub Co to jest Beta-hCG? Istota i normy | Ciąża, poród, wychowanie - parenting.pl
 
hej :) ja się dowiedziałam w 9 tygodniu ze jestem w ciązy i to w drugiej :) czułam ze cos się dzieje ze mną nie tak ale nie zakładałam ze to ciąza :) teraz to juz półmetek szybko ten czas leci :) pozdrawiam
 
Ja niecały tydzień po dniu spodziewanej @ zrobiłam test a w 6 tygodniu byłam na USG i widziałam serduszko mojej Emi:) A kolejne 34 tygodni zleciało szybciutko...
 
U mnie z kolei @ sa bardzo regularne, wiec kiedy sie spozniala 2 dni to robiłam test i wychodzil pozytywny,tak było zarówno w pierwszej ciazy jak i teraz, wiec to był jakis 4- 5 tydzien ciazy, tak pokazywalao usg u gina
 
Ja dowiedziałam się w 6 tyg ciąży. Najpierw zrobiłam test (myślałam że to znowu jakieś moje nieregularności;-)) wyszły 2 kreski - najpierw lekki szok a później radość :-) 2 dni później usg dopochwowe i zobaczyłam po raz pierwszy mój Groszek i bijące serduszko:-)
 
reklama
A ja dowiedzialam sie kilka dni przed @ dwie kreseczki na tescie:-) u mnie tez dzidzia nie planowana na poczatku szok a potem wielka radosc;-);-);-)



 
Do góry