reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    202
Witam ;D
Ja z wrzesniowek 2005 ;D
Ja urodzilam 21 wrzesnia w pierwszy dzien 41 tygodnia.
To byla sroda,a na piatek mialam pojsc na wywolanie.

O we wtorek 6 rano pojechalismy do szpitala bo juz mialam regularne skurcze,ale dopiero o 23.00 zaczelo pojawiac sie wieksze rozwarcie...
i tak urodzilam dopiero o 7.07 rano w srode.
Hihi mozna by rzec ze porod trwal 25 godzin,ale nie zaluje ani jednej minuty ;)
 
reklama
Jak tak czytam wasze wypowiedzi , to nie moge doczekac sie czerwca termin mam na 6 czerwca jestem w 29 tc i chcialabym urodzic w terminie poniewaz nasz synus mail by fajna dateurodzin 06.06.06r ale najwazniejsze zeby wszystko bylo ok i synus zdrowy,cale szczescie ze wiosna juz idzie coraz blizej do czerwca.... pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie!!!
 
A ja urodziłam (wreszcie mogę się pochwalić) w 41tc i 1 dniu.A dokładnie, to 8 MARCA 2006r. o godzinie 15.58 :)
 
A ja miałam termin na 24 września i urodziłam 24 września w samo południe - podobno tylko 5% dzieci rodzi dokładnie w terminie - punktualne to moje dzieciątko ;D
 
Ja urodziłam 5 dni po wyznaczonym terminie, bez wywoływania był to 40 tydzien. Ale bardzo sie martwiłam czemu to tak dugo trwa. Gdzy zaczeły sie skurcze to byłam taka szczęśliważe to już. Pozdrawiam
Na zdjęciu nizej moja córusia i jej pierwsze zdjęcie po urodzeniu..
 

Załączniki

  • przedpor..JPG
    przedpor..JPG
    101,4 KB · Wyświetleń: 1 647
  • pierwsze zdjęcie Majki.JPG
    pierwsze zdjęcie Majki.JPG
    13,6 KB · Wyświetleń: 2 168
termin miałam wyznaczony na 14 lutego a urodziłam 27 stycznia co się okazało 41 tydzień ciąży
 
Witam! Ja z majówek 2005
Ja urodziłam też w 40 tyg,nawet 3 dni po terminie i cieszę się że urodziłam tak blisko wyznaczonej daty porodu.Jeszcze w poniedziałek bylam u lekarza i mialam 1 palec (2cm) rozwarcia. w drodze powrotnej cos mnie zabolalo i nie wiedzialam czy to byl juz skurcz czy tylko cos malo znacacego. O godz 22 byl pierwszy skórcz o 8 rano we wtorek juz byłam na porodówce z rozwarciem na 3 palce (6cm) a o 10.15 urodzila sie moja malutka Wiktoria. No juz nie taka mala :))
 
Ja pierwsze dziecko urodziłam w 40 tygodniu ,a drugie w 39 tygodniu ,i oba porody były bardzo szybkie ,bo w ciągu 2,5 godziny .Niedługo będe rodzić trzecie maleństwo i ciekawa jestem jak to będzie ,choć po cichu modlę się żeby to wszystko odbyło się tak jak przy pierwszych .
 
reklama
Ja urodziłam w 42 tygodniu...11 dni po terminie.. ::) Myślałam, że ten szczęśliwy dzień nigdy nie nastąpi, nie dlatego ,że było mi jakoś wyjątkowo ciężko ale z powodu powtarzającego się pytania...A pani jeszcze z brzuszkiem ?!!! ;)
 
Do góry