reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki

urodziłam w 38 tygodniu przez cc 6 września 2012
:-pAlan 3500g i 57cm ,, boski Alanoski,, -niecierpliwa beksa-
:zawstydzona/y:Lenka 3000g i 53cm ,,Lenusia pepusia,,- grzeczna i spokojna-
teraz mają już prawie 5 miesięcy
szczęście razy dwa ale praca razy cztery.
Powodzenia dziewczyny najgorsze pierwsze cztery miesiące a później już lepiej,najważniejsze żeby nie chorowały. Ja mam to szczeście że do tej pory nawet katarku nie było, bo inaczej nie dałabym sobie rady a mam w domu sześcioletnią córeczkę. Najgorsze były nocki jedno zasypiało koło północy a drugie od 2-ej bujałam do rana. Czasem niebyło siły chodzić ale już jest dobrze i prawie zapomniałam jak było ciężko ,mimo że w dzień śpią na zmianę. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
 
reklama
32tc+0, cesarskie ciecie z powodu ttts
waga 1520g i 1780g
dzis zdrowi i rozrabiaja. wagowo sa miedzy 50 a 75 cent na siatkach dla normlnych dzieci.
pozdrawiam
 
cc 39 tydzień + 1 dzień

Wojtek 2.800 kg 52 cm
Alicja 2.200 kg 48 cm

Śmieje sie ze nosiłam w brzuchu 5 kilo i metr dzieci :)
 
35tc - 25.09.2007 r - cc

Oskar - 2.050 kg, 47 cm
Olivier - 2.050 kg, 47 cm


Ja do dnia dzisiejszego śmieję się, że pielęgniarki zważyły i zmierzyły mi tylko 1 dziecko :-D


pozdrawiam cieplutko
 
Ostatnia edycja:
34 tydzień i 6 dzień, odeszły mi wody, rozwarcie 4 cm, rozwiązane przez cc
Milena, 2350 g i 47cm
Kalina, 1870 g i 48 cm
 
reklama
37t 1d przez CC przyszly na swiat

Laura 2,410kg I 44cm
Olivia 3,0kg I 49cm

Teraz maja 20 tygodni obie waza po 6kg I mierza okolo 60cm :-)
 
Do góry