reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki

cc w 37 tyg. + 5 dn. (tydzień wcześniej niż planowano - odeszly mi wody
pierwszy był Adaś 2900 g, 51cm, 10 pkt.
druga Ania 3260, 54 cm, 10 pkt.
 
reklama
cc 26 tyg+3dn (skracająca się szyjką i rozwarcie) leżałam w szpitalu 2,5tyg przed cc
pierwszy Wojtuś 850g 34cm
druga Asia 700g 33cm
Obydwoje przebywają jeszcze w szpitalu
 
W 31t 5d przez cc, skracajaca sie szyjka od 26 tc + rozwarcie 0,5 wewnetrzne z pessarem do dnia porodu. Wyciek wod plodowych i rozwarcie na 5 cm.
Antos- 40 cm, 1495g i 5 pkt
Franio- 42 cm, 1600g i 5 pkt.

Obydwaj w szpitalu, Antos z maska na tlen.
 
Moje maleństwa urodzily sie w 32tc+3dni.
Kubuś- 1650g 47cm
Jaś-490g 29cm

Jaś taki malutki z powodu zlego przyczepu pepowiny. Bylo troche strachu ale jest dobrze. :) kubus jest juz w domu a na Jasia jeszcze czekamy :) dodam ze jas wazy dzis juz 1440g :) od poczatku same oddychały :)
 
CC w 34t1d (po 1.5tyg pobycie na patologii odeszły mi wody.
Poza tym od 18tc skracająca się szyjka, zamartwica, hipotrofia i słabe przepływy u córeczki).

1. Róża 1620g, 46cm 5pkt
2. Dominik 2060g, 49cm 9pkt

Po trzech tygodniach od narodzin wyszliśmy całą trójeczką do domu.
 
reklama
Do góry