reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W którym tygodniu poznałyście płeć dziecka?

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam drogie mamy w którym tygodniu poznałyście płeć dzidzusia? Czy w 12 tc na badaniach prenatalnych mogą już określić prawdopodobieństwo danej płci? Koleżanka poznała dopiero w 24 tc dzidzius nie chciał sie pokazać za to jej siostra podobno juz w 12 tc po badaniach prenatalnych wiedziała ze bedzie syn. A jak to było u was pochwalcie się :)

reklama

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam drogie mamy w którym tygodniu poznałyście płeć dzidzusia? Czy w 12 tc na badaniach prenatalnych mogą już określić prawdopodobieństwo danej płci? Koleżanka poznała dopiero w 24 tc dzidzius nie chciał sie pokazać za to jej siostra podobno juz w 12 tc po badaniach prenatalnych wiedziała ze bedzie syn. A jak to było u was pochwalcie się :)
Na tak wczesnym etapie to loteria :p u mnie w 13 tygodniu wstepnie, ale zeby sie do tego nie przywiazywac, pozniej w 19 potwierdzone. Jak juz powiedza, ze ze chlopakk to podobno czesto juz tak zostaje, z dziewczynkami bywa różnie :) pewnosc bedzie przy porodzie :D

Mm27

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja się dowiedziałam w 20 tygodniu, na prenatalnych lekarz powiedział, że już widzi jak bedzie płeć, ale nie chciał powiedzieć, bo mówił, że to jeszcze niepewne;)

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
W 21tc, na drugich prenatalnych...
Wcześniej to tak trochę wróżenie z fusów jest

92Tynka92

Rozwiązania
3
Na 1 badaniach prenatalnych w 12+0 lekarz już sugerował, że bobas bardzo chce być chłopcem. Potem się tylko potwierdzało.

aim

Rozwiązania
7
Wszystkie usg od ok 12 tgc do 15 tgc włącznie wskazywały na dziewczynkę (z różnych względów miałam dużo tych USG wtedy) i w 16 tg wyszedł chłopak ;) i już tak zostało ;)

BaskaW

Rozwiązania
1
A ja w 11+6 tc smial sie cos tam dynda. Pozniej po 2 tc. Tez Ze chłopak i tak na kazdym kolejnym badaniu i tak zostalo. Zalezy od lekarza i od sprzetu. Moj lekarz ma dobry. A w 1 ciazy dopiero w 21 tc. Na polowkowych. Ale to byla wina lekarki bo byla kiepska a sprzet stary.

Michalina1993

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
W 17tc lekarz powiedział że to dziewczynka ,i w ten sam dzień miałam kupić wózek i chciałam kupić rozowy na szczeście Mąż mnie opamiętal i kupiliśmy czarny. W 20tc na kolejnym USG powiedzieli nam że to chłopak i sam zaprezentował co ukrywał 4d w 34 tc to potwierdziło :)

reklama

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
W 12 tc to loteria..
Blizej 20 jest wieksze prawdopodobieństwo ale powiem Ci ze to nigdy nie bedzie 100%;-)
Kolezanka do 8mca byla pewna ze dziewczynka a na ostatnim usg okazalo sie ze chlopiec xD

Do góry