reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu poznałyście płeć dziecka?

Mommyof1x01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2018
Postów
35
Witam drogie mamy w którym tygodniu poznałyście płeć dzidzusia? Czy w 12 tc na badaniach prenatalnych mogą już określić prawdopodobieństwo danej płci? Koleżanka poznała dopiero w 24 tc dzidzius nie chciał sie pokazać za to jej siostra podobno juz w 12 tc po badaniach prenatalnych wiedziała ze bedzie syn. A jak to było u was pochwalcie się :)
 
reklama
Witam drogie mamy w którym tygodniu poznałyście płeć dzidzusia? Czy w 12 tc na badaniach prenatalnych mogą już określić prawdopodobieństwo danej płci? Koleżanka poznała dopiero w 24 tc dzidzius nie chciał sie pokazać za to jej siostra podobno juz w 12 tc po badaniach prenatalnych wiedziała ze bedzie syn. A jak to było u was pochwalcie się :)

Na tak wczesnym etapie to loteria :p u mnie w 13 tygodniu wstepnie, ale zeby sie do tego nie przywiazywac, pozniej w 19 potwierdzone. Jak juz powiedza, ze ze chlopakk to podobno czesto juz tak zostaje, z dziewczynkami bywa różnie :) pewnosc bedzie przy porodzie :D
 
Ja się dowiedziałam w 20 tygodniu, na prenatalnych lekarz powiedział, że już widzi jak bedzie płeć, ale nie chciał powiedzieć, bo mówił, że to jeszcze niepewne;)
 
Na 1 badaniach prenatalnych w 12+0 lekarz już sugerował, że bobas bardzo chce być chłopcem. Potem się tylko potwierdzało.
 
Wszystkie usg od ok 12 tgc do 15 tgc włącznie wskazywały na dziewczynkę (z różnych względów miałam dużo tych USG wtedy) i w 16 tg wyszedł chłopak ;) i już tak zostało ;)
 
A ja w 11+6 tc smial sie cos tam dynda. Pozniej po 2 tc. Tez Ze chłopak i tak na kazdym kolejnym badaniu i tak zostalo. Zalezy od lekarza i od sprzetu. Moj lekarz ma dobry. A w 1 ciazy dopiero w 21 tc. Na polowkowych. Ale to byla wina lekarki bo byla kiepska a sprzet stary.
 
W 17tc lekarz powiedział że to dziewczynka ,i w ten sam dzień miałam kupić wózek i chciałam kupić rozowy [emoji23][emoji23][emoji23] na szczeście Mąż mnie opamiętal i kupiliśmy czarny. W 20tc na kolejnym USG powiedzieli nam że to chłopak i sam zaprezentował co ukrywał [emoji23] 4d w 34 tc to potwierdziło :)
 
reklama
W 12 tc to loteria..
Blizej 20 jest wieksze prawdopodobieństwo ale powiem Ci ze to nigdy nie bedzie 100%;-)
Kolezanka do 8mca byla pewna ze dziewczynka a na ostatnim usg okazalo sie ze chlopiec xD
 

Podobne tematy

Do góry