reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu rodziłyście swoje maleństwa???

w którym tygodniu ciąży urodziłyście swoje maleństwa???

  • w 34 tygodniu i wcześniej

    Głosów: 5 2,5%
  • w 35 tygodniu

    Głosów: 4 2,0%
  • w 36 tygodniu

    Głosów: 5 2,5%
  • w 37 tygodniu

    Głosów: 15 7,4%
  • w 38 tygodniu

    Głosów: 26 12,9%
  • w 39 tygodniu

    Głosów: 24 11,9%
  • w 40 tygodniu(w terminie)

    Głosów: 42 20,8%
  • po upływie 40 tygodni

    Głosów: 81 40,1%

  • Wszystkich głosujących
    202
reklama
Monika jak dobrze zrozumiałam to zaraz po porodzie zaszłaś w kolejną ciążę ?;-)Ja urodziłam tydzień po terminie czyli w 41 tygodniu.
 
z OM miałam trmin na 5 maja ale USG wychodziło 8 i taki termin był mi bardziej prawdopodobny a urodziłam 9 czyli jeszcze w 40 tygodniu, a 4 dni po terminie z OM, jeden dzień po terminie z USG. akcja zaczeła sie samoistnie.

P.S. wlasnie na kalkulatorze w necie wpisałam sobie date pierwszego dnia ostaniej miesiaczki i swoją długość cyklu (zwyczajowo 32 dni) i termin wyszedł na 8 maja, wiec urodziłam w terminie biorąc pod uwage ze bóle zaczeły sie 8 maja o 2 w nocy :-D hihi lekarze zakladaja zawsze ze cykl trwa 28 dni, ciekawe ile kobiet ma wlasnie tyle trwajacy cykl
 
Witam!
Razem z bratową mojego męża miałyśmy podobne terminy porodu ja na 13 listopada ona na 14 listopada, śmiałyśmy się nawet że urodzimy tego samego dnia jednak nie było nam to pisane! Poród jej odbył się dzisiaj tj.16 października przez cesarkę i to aż miesiąc przed terminem na szczęście wszystko jest dobrze z nią i jej córeczką :)
Mam nadzieję że mojej dzidzi tak bardzo się nie śpieszy z przyjściem na świat i poczeka !
Pozdrowionka dla przyszłych i obecnych mam :)
 
Ja urodziłam dokładnie w dniu kiedy skonczył sie 37tc. 2h i po krzyku a raczej krzyk:-Dmojej laleczki
 
reklama
Do góry